Dino Hunter Deadly Shores Android Bilimkurgu Oyunu

Dino Hunter Deadly Shores

Dino Hunter Deadly Shores eşsiz bir Android oyunu. Bilim kurgu tarzında bir yapıya sahip olan oyunda nesilleri tükenmiş olan dinozorların çağına giderek usta bir avcı gibi onları avlamayı amaçlıyorsunuz. Oyun üstün grafik detaylarıyla ilk dikkati bu yönde çekiyor. Gerçekten 3 boyutlu grafikleri için çok fazla özen gösterilmiş. Bunun yanında son derece keyifli bir oynanma prensibi söz konusu. 10 milyonu aşkın indirme sayısıyla günümüzün en popüler oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Dino Hunter oyunu Android tabanlı cihazlarda çalışmasının yanı sıra tabletlerde de oynanabiliyor. Bu sayede büyük ekranda daha keyifli bir dinozor avına çıkmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Oldukça keyifli maceralarla güzel bir senaryoya oturtulmuş oyunda geliştirdiğiniz silahlar ve özellikleriniz sizi daha iyi bir savaşçı haline getiriyor. Batık gemiler, keşfedilmemiş adalar, her yeri ağaçlarla kaplı adım atılmamış ormanlara dalarak eşi benzeri nadir bulunan dinozorları bulmaya çalışacaksınız. Ancak bulduğunuzda başarı sayılmıyor.

Oyunun temel amacı onları avlamaktan geçiyor. Elinizde yaydan silaha birçok silah çeşidi mevcut fakat bunları başarınızla orantılı bir biçimde geliştirebiliyorsunuz. Usta bir nişancı olduğunuzu kanıtlamak için ardı ardına başarılı atışlar yap ve bu konuda yükselme şansı yakala. Aynı zamanda bu sana ekstradan puan ve geliştirmek için ön ayak olacak. En iyisi olmak için savaşacağın bu milattan önceki zaman diliminde her yer yırtıcı tehlikeli hayvanlarla dolu.

Aksiyonun hiç bitmediği Dino Hunter Deadly Shores oyununda kontroller oldukça keskin. Ancak karşınızdaki yırtıcı dinozor türlerinin yapay zekası gerçekten müthiş tasarlanmış. Özellikle size saldırdıkları an gerçekten bir konsol oyunundan farkı olmadığını göreceksiniz. 10 milyon indirmenin üzerine çıktıktan sonra daha büyük bir ivmeyle yükselen Dino Hunter Deadly Shores Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir