Diablo 3 İçin 2.3.0 Yamasının Yenilikleri

diablo-3-2.3.0-yama

Diablo 3 için çıkacak olan 2.3.0 yaması oyuna yeni bir soluk getirmek için tasarlanmış. Çünkü oyuna tam 6 farklı özellik katacak. Yeni paketin içinde neredeyse yok yok. Bu zenginlikte oyun paketlerinin hala çıkıyor olması ise oyun severleri heyecanlandıran önemli bir husus. Lafı fazla uzatmadan şuan PTR yani herkese açık testte olan yamanın yeniliklerine geçelim.

Yeni Bölge; Ruins Of Sescheron

Diablo 3’te hiç beklenmeyen ve en büyük sürpriz olan detay yeni harita. Ruins Of Sescheron haritasıyla Diablo 3 oyununda farklı maceralar bizi bekliyor. Şimdiye kadar görüşmemiş düşmanlara karşı savaşırken buradan sağ çıkan olmadığını unutmadan tek parça halinde ilerlemeye gayret gösterin. Kaybolan Tomb of King Kanai ve onun hazinesi Kanai’s Cube’u keşfetmek için amansız mücadeleye hazır olun.

Yeni Artifact; Kanai’s Cube

Eşyalarınızı geliştirmek adına yapılmış olan yeniliktir. Legendary eşyalar kırılabilir, birbirleriyle birleştirilebilir, özelliklerini değiştirebilir. Özel efektler pasif skillere dönüşebileceği için dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

 

Adventure Mode Yenilikleri

Yeni yamayla birlikte act için crafting malzemeler eklenmiş. Buna göre Bonus act etkinliklerinde gold ve crafting malzemeler kullanabileceksiniz. Oyuncuların eğlence dozunu arttırabilmek için tüm düzenlemelerin yapıldığı 2.3.0 yamasıyla Diablo 3 artık daha güçlü.

Yeni Özellik; Season Journey

Season 4 ile beraber gelen karakter gelişim penceresi Season Journey ile taçlandırılmış. Buna göre gelişim sürecinizi, becerilerinizi ve başarılarınızı grafik olarak görebilirsiniz. Tier ve kademe durumunuza göre farklılık gösteren yeni sistem oldukça işlevsel.

Yeni Zorluk Seviyeleri

Oyuncuların gear seviyeleri ile Tourment 6’yı kolayca oynayabilmelerinden dolayı yeni zorluk seviyeleriyle oyuna heyecan getirildi. Tourment 7,8,9 ve 10 sizi bekliyor.

Yeni Eşya; Set ve Combat

2.3.0 yamasıyla Diablo 3 için yeni setler oyuna dahil edildi. Aynı zamanda combat crowd efektleri yeniden düzenlendi. Oyuna yeni bir soluk getiren değişiklikler gerçekten ilgi çekici.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir