Devil May Cry 4 Special Edition İle Şeytanlarla Gerçekten Yüzleşeceksiniz

 Devil May Cry 4 Special Edition

Devil May Cry ismiyle pek tanınmayan DMC aslında köklü bir oyun olmasına karşın bir türlü istediği grafikleri yakalayamadı. Kökeni ilk Play Station konsoluna kadar dayanıyor. Her ne kadar başarısız girişimler arasında yer alan iki oyun pek tutulmasa da üçüncü oyunla beklediği sıçrayışı yapmayı başarmıştı. Devil May Cry 3 Special Edition ile istediği grafiği yakalayarak birçok kişiye ulaşmayı başardı oyun.

Karşımıza şimdi Devil May Cry 4 için Special Edition modeliyle çıkacak olan oyun arşivcileri heyecanlandırdı. Ciddi bir oyuncu kitlesine sahip olan, bununla birlikte çok sayıda bekleyeni olan serinin yeni sürümü heyecanla bekleniyor. Farklı bir konsepte sahip olması oyunun bu denli tutulmasını kolaylaştırıyor. Örneğin genel anlamda bu tarz oyunlarda var olan yapı çift karakter üzerine kuruludur. Ancak DMC serisiyle bu yıkılmıştır. 4 farklı karakteriyle Devil May Cry 3 büyük ses getirmeyi başardıktan sonra şimdi karşımıza 5 karakterle çıkmaya hazırlanıyor.

Dante, Nero, Vergil ve sonradan eklenen Lady karakterleri oyuncuları ayrı ayrı sempati duymaya zorlamıştır. Dante ve Nero biraz daha baskın karakterlerdir. Oyun konusu aslında Dante üzerine kuruludur ancak yapımcı firma oyun ilerledikçe ilgiyi Nero üzerine yoğunlaştırmıştır. Şimdi eklenen yeni karakter yeni heyecanlara sebep oluyor. Trish karakteri DMC 4 Special Edition ile karşımızda olacak.

Play Station 4 üzerinden oynayabileceğiniz Special Edition diğer platformlar içinde dağıtılmaya başlandı. Steam üzerinen 25$ fiyatla PS4 versiyonuna sahip olabilirsiniz. Ortalama 70 TL civarı bir fiyata tekabül ediyor. Diğer platformlar içinde aynı oranda bir ücrete sahip. Eğer şeytanlarla yüzleşeceğiniz bir oyun deneyimi arıyorsanız sizin için Devil May Cry 4 Special Edition biçilmiş kaftan.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir