Deus EX: Mankind Divided Yeni Oynanış Videosu Yayınladı

Deus EX; Mankind Divided Yeni Oynanış Videosu Yayınladı

Deus EX: Mankind Divided oyunu 2016 yılında çıkacak oyunlar arasında bulunan, fakat ilk duyurulduğu günden bu yana adını ertelemelerle andıran bir proje olarak biliniyor. Oyun dünyasının merakla beklediği projeler arasında bulunsa da erteleme haberlerinin kitlesini büyük bir kayba uğrattığı muhtemel bir sonuç olabilir. Keza Şubat ayında çıkacağından bahsedilirken oyunun çıkış tarihi neredeyse 6 aylık bir erteleme süreciyle duyuruldu.

Bilimkurgu oyunu olarak çıkış yapacak olan Deus EX: Mankind Divided oynanış videosu konusunda da oyunculara sık sık içerik sunmaya devam etmişti. Bu bağlamda oyuncu kitlesini sabit tutmaya çalıştıklarını düşünmek mantıklı geliyor. Ancak bu sefer bir ziyaretin sebebi olarak yeni bir video yayınlandı. Eidos Montreal tarafından geliştirilmekte olan oyun geliştiricilere ziyarete giden Autodesk tarafından çekilen bir videoyla karşımıza çıkıyor.

Videoyu çeken grup 3D tasarım konusunda önemli adımlara imza atmış bir topluluktur. Bu bağlamda geliştirici günlüğüne benzeyen bir video tarzıyla bize sunulan içerikte röportaj, oyun içi görüntüler ve oynanış dinamiklerinin yanı sıra grafikleri de net bir şekilde görebiliyoruz.

Deus EX: Mankind Divided Çıkış Tarihi Ne Zamana Ertelendi?

Deus EX: Mankind Divided çıkış tarihi en son ertelemeyle beraber 23 Ağustos 2016 tarihinde çıkmak üzere planlanmıştır. Bu tarihte oyuncularla buluşacak olan bilimkurgu oyununun halen daha bekleyen kitlesini ayakta tutması ise başarılı olacağını gösteriyor. Geliştirici takımın lideri konumunda olan David Anfossi ile ufak bir röportaj yapan Autodesk ekibi oyuna dair bazı ipuçları almayı da ihmal etmemişler.

Oynanış tekniğinden tutunda grafiksel detaylarına kadar geniş bir yelpazede oyuna dair içerikler barındıran videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Muhtemelen çıkacağı güne kadar Deus EX: Mankind Divided videoları sunulmaya devam edecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir