Deus Ex: Mankind Divided İçin Yeni Adam Jensen Fragmanı Yayınlandı

deus ex

Deus Ex: Mankind Divided oyunu için yepyeni bir fragman yayınlandı. Adam Jensen karakteri için düzenlenmiş olan fragman Adam Jensen 2.0 ismiyle lanse edilerek resmi hesaptan yayınlandı. Human Revolution’ı oynayanlar son sahnelerini hatırlarlar. Panchaea’da yaşanan olayların üzerinden 2 yıl geçmiştir ve Deus Ex: Mankind Divided bu zamanı konu edinmektedir.

Dünya felaketlerle beraber karanlığa düşmüştür. Artık yaşam belirtisine dair pek bir sinyal vermeyen gezegen savaş adına çok büyük bir yol kat etmiştir. Özellikle Augmentation geliştirmelerinden sonra insanlık bu türe karşı fazlasıyla gaddar bir davranışa bürünür. Adam Jensen ise bu anlamda en büyük badireleri atlatan fakat her şeye rağmen mücadeleye devam eden bir karakterdir. Aynı zamanda oyunun ana karakteri olan Adam için farklı bir hikâye üretilmiştir. Sarif Industries bünyesinden koparak uluslararası çalışan gizli bir birliğe girmiş olan karakterimiz teröristlere karşı savaşıp dünyayı girdiği bu bataklıktan çıkarmak için ter dökecektir.

Oldukça zorlu görevlerin bizi beklediğini tahmin edebiliyorsunuzdur. Deus Ex: Mankind Divided ile aksiyon dolu bir oyun deneyimi yaşayacağız. Neyse ki oyun geliştiricileri görevimizin zor olduğunun bilincinde olup bize yeni silahlar tasarlamışlar. Bu anlamda biraz tecrübe, biraz bireysel yetenekle dünyayı kurtarmaya çalışacağız.

Adam Jensen 2.0 fragmanı ile Deus Ex: Mankind Divided oyununda nasıl bir oynanış tarzına sahip olacağımız oldukça açık bir biçimde anlatılmış. İzlediğimiz videoda oynanış dinamikleri, görüntü efektleri ve karakter düzenlemesi hakkında birçok soru işareti gideriliyor. Gerçekten bizi harika bir oyunun beklediğini söyleyebiliriz. Deus Ex: Mankind Divided ile çok farklı bir dünyaya kapı açacağız.

Tüm saldırılardan korunmamızı sağlayan Titan zırhı, Nanoblade silahıyla duvarın arkasından öldürebildiğimiz düşmanlar, Tesla ve PEPS silahlarının etkisi ile birlikte karanlık dünyada göreceğimiz Prag ve Dubai herkeste heyecan yaratabilecek kalitede hazırlanmış. Bu anlamda Prag’da yaşayan Vaclav Koller adındaki Augmentation uzmanı en büyük düşmanlarımızdan birisi. 23 Şubat 2016 tarihinde çıkacak olan Deus Ex: Mankind Divided şimdiden birçok kişinin beklentisini arttırmayı başardı.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir