Deus Ex; Mankind Divided İçin PS4 Çıkış Tarihi Kesinleşti

 Deus Ex; Mankind Divided

Deus Ex; Mankind Divided oyunu uzun süredir beklenenler arasında yer alıyor. Nihayet o gün geldi ve PS4 platformu için Deus Ex; Mankind Divided çıkış tarihi açıklandı. Resmi açıklamaya göre 26 Şubat 2016 tarihinde bizimle birlikte olacak olan oyun aynı zamanda yakın bir zamanda ön satışa sunulacak. Elbette ki ön satış için birbirinden güzel promosyonlarla oyunculara fırsatlar sunarak.

Eskiye dair Deus Ex ruhu herkes tarafından bilinir. İşte yapımcılar tarafından ön görülen tek hesap bu ruhu tekrar eski haline getirebilmek. Bunun içinde bu tarz çalışmalara ağırlık verilerek çeşitli kampanyalar yapmaktan çekinmiyorlar. Öncelikli olarak pre order yani erken sipariş ile oyunu temin eden oyunculara 5 aşamalı bir ödül tablosu geliştirmişler. Buna göre şu şekilde bir ödüle sahip olabilirsiniz.

  • Çeşitli ödüller
  • Oyun içinde yer alan özel item setleri
  • Dijital kitap ve oyuna özgü geniş bir müzik alternatifi
  • Oyun içinde yapabileceğiniz ekstra görevler
  • ‘4Day Early Release’ kilidi

Bu 5 aşamalı ödül sisteminden kilitleri tek tek açarak faydalanmanız mümkün. Burada gördüğünüz gibi oyun için birçok detaya yer verilmiş. Ancak en efsanevi özellik 5.kilitle birlikte açılan ‘4 Day Early Release’ olmuş. Bunun anlamı oyunun çıkış tarihinden 4 gün önce oyuna girebilmek. Yani tüm oyuncuların 4 gün daha beklediği anlarda siz oyunun keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz. Augment your Pre-order ismiyle lanse edilen kampanyadan PlayStation Store üzerinden ulaşabilirsiniz.

26 Şubat 2016 tarihinde PS4 için çıkacak olan Deus Ex; Mankind Divided oyunu aynı zamanda koleksiyon paketi de içeriyor. Fiziksel ürünlerin yanı sıra tüm dijital hediyeleri içinde barındıran Collector’s Edition paketi de aynı rafta sizi bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir