Destiny’nin PC Sürümü Ne Zaman Çıkıyor?

Bungie ve Activision’ın ortak oyunlardan olan, 2014 yılının heyecanla beklenen aksiyon-RPG sevilen ve beğenilen oyunlarından olan Destiny, Bilgisayar platformuna sonunda geleceği haberleri geldi. Activision, Bilgisayar platformunda yayınlanma veya çıkış tarihi vermese birçok oyuncu çıkış ve yayınlanma tarihi için sanal alemde araştırmalara başladılar bile.

Bu yapılan araştırmaların sonucu olumlu olarak cevap verdi ve oyun çıkış tarihiyle ilgili tam net olmasa da bilgiye ulaşabildiler. Tabi bu tüm oyun severleri sevindirirken araştırma yapan kişinin açıklamalarına göre, Destiny’nin fan oyuncularından olan bir oyuncu Steam üzerinde araştırmalarını yaparken Steam’in veri bankasında ulaştığı bilgilere göre “Destiny’nin PC port sürümü 9 Eylül 2014” diye bir yazısı ile karşılaşmış. Elimizde ne yazık ki herhangi bir video veya görsel bulunmamaktadır ama port oyunu olarak adlandırdığımız bir oyuna göre Eylül dönemi çok uygun bir dönemdir. Günümüz oyun severlerinden kimse çok seneler sonra bir port oyununun çıkacağını beklemezken, oyun severlere verilen bu haber memnun edici olmuştur.

Adına bakarak, görsel efekt ve oyun kalitesi yönünden süper bir oyun olacağı düşünülürken. Oyun severlerde bu oyunun çıkışını dört gözle beklemektedirler ki bunu anlamak zor değil. Eylül ayında çıkması ihtimal olan bir oyunu bugünden araştıran kişiler mutlaka heyecanla bekliyorlardır.

Sitemiz üzerinden bu konuyla ilgili tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz. Oyun yayınlanmaya veya oyunla ilgili resmi bir açıklamayı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir