Destiny The Taken King, En Şiddetli Çarpışmalarla Geliyor

 Destiny The Taken King

Destiny ilk çıktığı günden bu yana efsanevi bir hikayeyle oyuncuları büyülemeyi başardı. Bungie ve 343 Industries tarafından ortak bir proje kapsamında geliştirilen oyun şimdi yeni bir devrim peşinde. Oyunu oynayanların yeni detaylarla buluşmasını sağlamak için yeni bir genişleme paketi üzerinde çalışan firma resmi olarak bunun açıklamasını yaptı. The Taken King ismi verilen yeni DLC ile oyuncuları çok daha geniş çaplı bir macera bekliyor.

Destiny The Taken King ile hikayeye dahil olacak bir çok yeni görevin yanı sıra yeni karakterler, yeni düşmanlar, yeni bölgeler ve haritalar aktif duruma gelecek. Aynı zamanda yeni strike ve crucible haritaları ile yeni raidler oyuna bambaşka bir heyecan katacak. Aslında bu açıdan baktığımızda oyunun genişleme paketi değil de baştan yaratılan bir sürüme geçeceğini söyleyebiliriz. Gerçekten muazzam bir oyun deneyimi bizleri bekliyor gibi gözüküyor.

En üst düzey grafiklerle harika bir oyun şölenine hazırlıklı olun. Çünkü oynanış planında da çeşitli geliştirmeler söz konusu. Destiny The Taken King paketiyle efsanevi bir macera sizi bekliyor. En şiddetli savaşlarla karanlık gezegenleri keşfederek onları düşmanlardan arındırmak sizin elinizde olacak. Söz konusu DLC için 2 dakika 41 saniyelik bir tanıtım videosu YouTube üzerinden yayınlandı. Video incelendiğinde ne kadar üst düzey bir eklenti geliştirildiğini fark edebilirsiniz. Henüz çıkış tarihi kesinleşmeyen eklentiyi Destiny oyuncuları merakla bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir