Defiance’dan Süresiz Deneme Sürümü

Nisan ayında ilk bölümü yayınlanan ve çok kısa bir sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Defiance, TV dizisiyle aksiyon ve bilim kurgu meraklılarını ekranlara kilitlerken MMO oyunuyla da oyun tutkunlarını etkiliyor.

Rift’in yapımcılarının bir oyunu olan Defiance Online, pek fazla oyuncu toplayamamış olsa da oldukça kaliteli grafikleri ve detaylı hazırlanmış oyun senaryosuyla MMO dünyasında önemli bir yer edindi. Daha önce Defiance için 30 günlük deneme sürümü sunulurken şimdi deneme sürümü için bu 30 günlük süre kaldırıldı ve Defiance sınırsız süreyle denenebilir duruma getirildi. Oyuncular Defiance’ın deneme sürümünü indirerek sınırsız süreyle oyuna dahil olabiliyor. Oyundaki tek kısıtlama ise EGO level sınırının 500 ile sınırlandırılması.

Defiance’dan gelen bu gelişmeyle oyunun neredeyse F2P olduğunu söylemek mümkün. Muhtemelen bu yenilikler Defiance’ın F2P modeline geçiş sürecinin bir parçası. Şuan için düşük bir ücretle satışa sunulan Defiance’ın bazen indirimle 5 dolar gibi minik bir ücret karşılığında oynanabilir olduğunu hatırlatmakta da fayda var. Oyun B2P modeliyle sunulduğundan, 5 dolar dışında aylık bir ücret de ödenmiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir