Deer Hunter 2014 Android Avcı Simülasyon Oyunu

deer-hunter-2014-avci-simulasyon-oyunu
Deer Hunter 2014 Android üzerinde oynanabilen en kaliteli avcılık simülasyonu. Oyun içinde dikkat çeken birçok nokta var ve bu sayede heyecan hiç bitmiyor. Klasik bir mobil oyundan ziyade bilgisayar ya da konsol oyunu kadar detaylandırılmış görselleriyle etkisinden kurtulamayacaksınız. Oldukça geniş bir harita derinliğinin yanı sıra içerisinde bulunan 100’e yakın hayvan türüyle avlanma sanatını ortaya koyuyor. Ayrıca geliştirilebilir bir silah yapısı sayesinde alınacak haz maksimuma çıkartılmış.

Deer Hunter 2014 etkileyici doğa haritalarıyla görselliğe son derece önem veriyor. Bir mobil oyundan beklenmeyecek kadar detaylandırılmış olan haritalarda birbirinden farklı hayvan türlerine rastlamak ve bunları avlamak mümkün. Geliştirilmiş bir yakın çekim tekniği bulunuyor. Bu noktada sizin nefesiniz kadar hayvanların standart hareketleri de başarılı bir vuruş için çok önemli. Tüm bunların yanı sıra sahip olduğunuz silahı başarılı olduğunuz avlar sonucunda geliştirebiliyorsunuz. Bu yüzden Deer Hunter oyununda başarılı bir avcı olmak zorundasınız.

Eğer av sporuyla ilgileniyorsanız bu oyun sizi telefonunuza bağlayacak diyebilirim. Ayı, kurt, çita, domuz gibi birçok av hayvanını karşınıza çıkartıyor. Üstelik eşsiz bir yapay zekaya sahip. Bu durum sizi bazen sıkabiliyor. Etrafı arayıp taradığınız halde av bulamıyorsunuz. Çünkü çok derin haritalar ve mükemmel yapay zekâ birleştiğinde en ufak bir hareketiniz bile onları kaçırmak için yeterli oluyor.

Deer Hunter 2014 Google Play Store üzerinde 100 milyona yakın indirmeye sahip. Dolayısıyla en çok oynanan av simülasyonu demek doğru olacaktır. Bazen yemyeşil ormanlarda, bazen ucu bucağı olmayan vadilerde karşınızda doğal yaşamlarını sürdüren hayvanlarla birlikte eşsiz bir av deneyimi yaşamak ister misiniz? Eğer avcılığa merak duyuyorsanız, aksiyon oyunları da tercihinizse Deer Hunter 2014 tam size göre bir seçim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir