Dead Island: Retro Revenge Fragmanı Yayınlandı

Dead Island; Retro Revenge Fragmanı Yayınlandı

Dead Island serisi geçmiş oyunlarını tekrar oyun severlere sunmaya hazırlanıyor. Daha önceden bizlerle buluşan Dead Island ve Dead Island: Riptide oyunları bir araya getirilerek iki farklı oyunun tek oyunda buluşturulmuş hali geliştirildi. Bunu başaran Deep Silver müthiş bir hikâyeyi bizlere sunmaya hazırlanırken çıkışının ortalama olarak bu ayın sonunda yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. Xbox One, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan Dead Island: Definitive Edition gerçekten ilgi çekici bir oyun olarak yılın ortalarına damga vuracaktır. Ancak tek çıkış yapacak seri oyunu bu değil.

Aynı zamanda Deep Silver sürpriz bir biçimde geliştirdiği Dead Island: Retro Revenge oyunu ile de bizlerle buluşacak. Kimine göre gereksiz olabilecek bu mobil oyun temel anlamda 16 bit teknolojisiyle üretilmiş olup 2 boyuta sahip olacak. Dolayısıyla çok büyük bir kitlenin ilgisini çekmeyeceği gibi büyük bir kesiminde oynamayacağı bir oyun olarak görülebilir. Tabi Commodore 64, Spectrum, Amiga gibi geçmişte oyun oynadığımız cihazların tadına bakan ve bu günlerini özleyen oyuncular hariç. Onlar için muhteşem bir geri dönüş ile nostalji söz konusu.

Dead Island: Retro Revenge Mobil Oyunu Neyi Kapsıyor

Dead Island: Retro Revenge oyunu temel anlamda mobil oyunlar gibi sabit bir amaca hizmet ediyor. Bu noktada California’da geçen oyunda yönettiğimiz karakterin ismi Max. Kedisi kaçırıldığı günden bu yana çeşitli komplo teorileri kuran Max tek bir şey istemektedir. O da kedisini kurtarmaktan başka bir şey değil. Dolayısıyla bu zorlu görevde kedimizi kurtarmak için muntazam bir zorluk derecesi bizi bekliyor.

Yayınlanan Dead Island: Retro Revenge fragmanı ile şimdiden oyuna ilgi duymaya başlayan fantastik oyuncular var. Oynanış videosu kapsamına girecek olan bu fragman bazı oyuncular için son derece güzel bir proje olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir