Dead İsland Definitive Edition Artık Gelecek Mi?

Dead İsland Definitive Edition

Oyun severlerin merakla beklediği oyun için gelecek olan güncellemenin gelip gelmeyeceği son zamanlarda çok büyük çelişkide. Oyuncuların eski oyun tipinden sıkıldığı ve böyle bir bilgi varken yeni bir güncellemenin hala daha duyurulmamasına şaşkınlar.  Henüz Techland tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa bile oyuncuların böyle bir güncelleme beklediklerini biliyorlar. Dead İsland oyunu için gelecek olan güncellemeyi şimdiden bekliyorlar ve bunun üzerine düşülmesini istiyorlar.

2011 yılında PS 3, PC ve Xbox 360 cihazları üzerine çıkmış olan Dead İsland arkasına oyuncularına dahi fark ettirmeden Definitive Edition takısını da oyunun üzerine eklemiş bulunuyor. Bu sayede artık oyunu Xbox One ve PS 4 cihazları içinde yola çıkmış bulunuyor. Bu güncellemelerin bitişi ve yeni güncellenmiş oyunun geliş tarihi ise 13 Kasım olarak belirlenmiş.

Henüz bu haber kesin olarak onaylanmadığı için oyunun yeni hali hakkında ki içerik bilgileri pek fazla yer almıyor. Klasik olarak ortalama 1080p çözünürlükte 60 FPS desteğinin sunulması bekleniyor. Dead İsland için çıkmış olan tüm paketlerinde indirilebilir olan içeriklerin de tek parça halinde indirilebileceğini düşünüyoruz. Dead İsland severlerinin aklında ki yeni Defintive Edition DLC paketiyle ne gibi farklılıklar geleceğini şimdiden merak ediyorlar. Ancak henüz yapımcı firma tarafından hiçbir kesin bilgi verilmedi. 13 Kasım tarihinde Dead İslan Definitive Edition oyununu indirebilir ve keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir