Dc Universe Online İnceleme ve Sistem Gereksinimleri

Dc Universe Online İnceleme

DC Universe Online, geçmişte severek izlediğimiz kahramanları bir araya getirerek muhteşem bir oyunla karşımıza çıkıyor. Sony tarafından yapılan bu muhteşem oyunu PC ve Playstation’da da oynayabiliyorsunuz. Son 3 yıldır da MMO olarak serverlar üzerinde oynanabilmektedir. Eğer internetiniz sınırsız değilse bu oyun sizin için sıkıntı yaratabilir. 17 GB bir oyun için gerçekten büyük bir alan ama görsel ve ses efektleri ile indirip oynadığınıza değecek bir oyundur.

Öncelikle oyuna kayıt oluyorsunuz, sonrasında ise kurulum dosyalarını indirip güncellemeleri yaptıktan sonra server seçiminizi yapıp oyuna giriş yapabiliyorsunuz. DC Universe online Avrupa, Amerika olmak üzere 2 tür sunucuya sahip, bu sunucuların alt kategorisinde ise PVP, PVE olarak 2’ye ayrılmış sunucu yer alıyor.

Süperman, Batman, Kedi Kadın, Hulk ve Joker gibi iyi, kötü birçok karakteri içerisinde barındıran DC Universe online’da, karakterlerin sahip olduğu tipi ve yeteneği ile kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Oyunun başlangıcında seçtiğiniz karakterin saç şeklinden kıyafetlerine ve ayakkabısına kadar özelleştirebilirsiniz. Hatta yeteneklerini de siz seçiyorsunuz, bu sayede oyun tek düzelikten çıkarak farkındalık yaratmayı hedefliyor.

DC Universe Online’da seçtiğiniz karakterler ile fantastik savaşlar yapabileceğiniz gibi normal bir dövüşçü veya avcı gibi de savaşabilirsiniz.

DC Universe Online Sistem Gereksinimleri

Her oyunda olduğu gibi DC Universe Online oynamak için bilgisayarınızın bir takım sistem gereksinimleri olması gerekiyor, umarım sizin sisteminiz de bu muhteşem oyunu oynamaya yeterlidir.

İşletim Sistemi; Minimum Windows XP

İşlemci; Pentium 4 3.0 ghz işlemci veya üstü, aynı özelliklere sahip AMD işlemcilerde de çalışmaktadır.(Tavsiye edilen dual core 3 ghz işlemci.)

RAM; Minimum 1 GB Ram ve üstü.(tavsiye edilen 2 GB)

Ekran Kartı; Nvidia 7800 ve ATI Readon 1950 modeli.(Tavsiye edilen Nvidia 8800 ve ATI Readon 3800)

Harddisk; Minimum 30 GB boş alan gerekmektedir.

DC Universe Online hakkında yeni bilgiler için düzenli olarak sitemizi takip edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir