DC Universe Online DLC 9: War of the Light İnceleme

Günümüzün en gelişmiş süper kahraman ve kötü adamları konu alan oyun DC Universe Online her geçen gün bir yenilik ile oyunu canlı tutmayı ve oyuncularını her yapılan yenilikleri ile heyecanlandırmayı başarıyor. Geçtiğimiz aylarda oyuna eklenen DLC 8 ile oyuna bir çok yenilik eklenmişti. Eklenen bu yenilikler DC Universe Online oyuncularını memnun ederken DLC tanıtımlarını gören oyun severlerinde DLC tanıtım videoları dikkatini çekmiş ve DC Universe Online oyuncusu olmalarında büyük bir etken olmuştu.

Oyuna gelecek olan yeni DLC 9 War of the Light’ı siz okurlarımız için inceledik. Gelin bu yeni DLC neymiş oyuna neler katacakmış yakından bir göz atalım.

Öncelikle yeni gelecek olan bu DLC içeriğinde tüm DC Universe Online oyuncuları için yeni bir güç bulunuyor. Rage gücü ismi verilen bu yeni güç daha önce oyun içerisinde bir takım haritalar içerisinde bulunan mooblarda bulunmakta olan bir güç olması tüm DC Universe Online oyuncularının merakını bir nebze gidersede oyuncuların heyecan durumunu düşürmeye yönelik hiç etki edemiyor ve DC Universe Online oyuncuları büyük bir heyecanla yeni DLC War of the Light’ı bekliyor.

Rage 

Rage gücü ile yeni bir tanklama mekaniği DC Universe Online’a dahil ediliyor olacak ve bu güç ile grup stratejilerine büyük bir hareket katılacak. Bunların yanı sıra oyunda yeni mekanlarıda görebileceksiniz.

 

Işık gücü olurda Kombo olmaz mı ?

Yeşil ışık gücünde gördüğümüz yetenek komboları Kırmızı Işık gücündede devam ediyor fakat Yeşil Işık gücündeki yapılan kombolardan daha farklı bir kombo sistemi yeni Rage gücünde DC Universe Online oyuncularını bekliyor.

 

War of the Light Part I ile yeni haritalarda savaşma imkanıda DC Universe Online oyuncularına sunuluyor. Tier 5 için oluşturulan 4 oyuncu ve 8 oyuncu olarak girilen yeni haritalarda birbirinden güzel eşyalar ve bol bol Mark of Reality kazanabileceksiniz.

Yeni Legends PVP Karakterleri 

War of the Light ile oyuna eklenen Kırmızı ışık ve Mavi Işık gücünde iki Legends PvP karakteri bulunuyor. Eklenen bu karakterlerden Kırmızı Işık tarafından Atrocitus PvP karakteri eklenirken Mavi Işık tarafından ise Saint Walker eklendi.

Atrocitus

Daha önce DC Universe Online oynarken karşılaştığımız herolar için düşman olan Atrocitus PvP karakteri olarak DC Universe Online’da görebileceğimiz bir karakter oluyor. Kırmızı Işık gücünü kullanacak olan iri yapılı Atrocitus ile DC Universe Online oyuncuları bakalım nasıl oyunlar çıkartabilecekler ?

 

Saint Walker

Mavi Işık gücünü kullanacak olan Saint Walker ile pek karşılaşmayan DC Universe Online oyuncuları PvP karakteri olarak alabilecekleri bu karakter ile bakalım harikalar yaratabilecekler mi ?

 

Oyuna yeni DLC ile yeni gear koleksiyonlarda ekleniyor olacak. Oyuncular koleksiyonları tamamlayarak feat point kazanıp kazandıkları feat pointleri skill pointe çevirerek becerilerine beceri katabilecekler ve bunun yanı sıra yeni kıyafetler ile ortalığın tozunu attırabilecekler.

DC Universe Online DLC 9 olan War of the Light Part I ile yukarıda saydığımız tüm içeriğe sahip olarak gücünüze güç katabileceksiniz. DLC hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Keyifli oyunlar,

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir