DC Universe Online Cadılar Bayramı Etkinliği

Sony Online Austin tarafından yapılan ve Sony Online Entertainment tarafından yayınlanmakta olan tüm süper kahraman ya da kötü adam olma hayali kuran mmo severlerin hayallerini gerçekleştiren oyun DC Universe Online sıklıkla yaptığı etkinliklerin arasına bir yenisini daha ekliyor. Önümüzde olan Cadılar Bayramını için bir etkinlik düzenleyen DC Universe Online ekibi etkinliğin detaylarınıda oyuncularına aktarmak amaçlı bir yazı yayınladı. Gelin DC Universe Online Cadılar Bayramı için hazırladığı etkinlik neymiş ve nasıl olacakmış yakından bir göz atalım.

Witcihing Hours adı verilen bu etkinlik Joker ve Batman’in şehri olan Gotham’da büyük bir kaos yaşatacak.

Klarion the Witch Boy, oyunda süper kahramanların ve kötü adamların güçlerini çalarak Joker ve Batman’in şehri olan Gotham City’de her türlü muzipliği yapmak için kullanacak. Klarion the Witch Boy’un yapacağı muziplikler sivillere zarar veriyor olacağından süper kahramanlar sivilleri korumak adına savaşacak süper kahramanlar sivilleri korumak adına savaşırken kötü adamlarda bu olaydan yollarını bulabilecekleri açıklandı.

Cadılar Bayramı olurda maskeli balo olmaz mı?

Ürkütücü büyük bir maskeli balosuz bir Cadılar Bayramı olmadığını bilen Klarion çok iyi bir maskeli balo düzenlemeye çalışıyor. İyi hazırlanan bu maskeli baloya katılmaları için sivilleri büyüleyen Klarion bakalım amacına ulaşabilecek mi? bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederim ve takip etmeye devam etmenizi temenni ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir