Darksiders 2 Ve Deathinitive Edition Arasındaki Ayrıntı Farkları

Darksiders 2 Ve Deathinitive Edition

Aslında Darksiders 2 ve Deathinitive Edition arasında bir fark yok. Çünkü Darksiders 2 oyununun konsol versiyonu için uyarlanan hali Deathinitive Edition olmuştur. PC için Nordic Games tarafından geliştirilmiş olan Darksiders 2 oyununu PS4 konsollarına uyarlayan firma ise Gunfire Games oldu. Başarılı bir uyarlama isteyen Nordic Games konu hakkında bazı isteklerini ikincil firmaya iletti.

İstenilen özellikler arasında 1080p görüntü kalitesi yer alıyordu. Aynı zamanda yeni nesil grafik motorlarına uygun görüntü kalitesi şart olarak koşuluyordu. Böylece oyun içinde deri, çelik, kum, zemin gibi detaylar daha hareketli ve canlı gözükecekti. Tüm özellikleri başarıyla bir araya toplayarak harika bir iş çıkaran Gunfire Games ise resmen Nordic Games tarafından üretilen ana oyunu geçti. Grafik açısından sabaha kadar yenecek taraf haline gelen Darksiders 2 Deathinitive Edition herkes tarafından takdir edildi.

Darksiders 2 oyunu için yapılan PS4 konsol versiyonu Deathinitive Edition özellikleri şu şekilde sıralanıyor.

  • Sil baştan bir grafik motoruyla gölge ve ışıklandırmalar hiç olmadığı kadar gerçekçi.
  • Darksiders 2 ile birlikte DLC paketlerinin kurulmasının ardından 30 saat civarı bir oyun süresi sunuluyor. Buda oyunu 1-2 günde bitiremeyeceğinizin müjdesi.
  • Gerek çevre düzenlemeleri gerekse karakter görünümleri üst düzeye çıkarılmış.
  • Oyun dengesini tekrar düzenleyerek daha adil bir şekle getirilmiş. Görüntü kalitesi olarak ise 1080p desteklenmektedir.

Bu düzeltmeler dışında Darksiders 2 Deathinitive Edition ile yapabilecekleriniz Mahşerin dört atlısından Ölüm ile oynama şansı. Tam tarifiyle epik olarak tanımlayabileceğimiz Joe Mad tasarısı evren. Cennet ve Cehennem etrafında var olan dünyalar ve Ölüm karakterinizi silah, zırh ve yetenek bakımından kendi isteğiniz doğrultusunda geliştirebilmek. Tüm bu detaylar bir araya geldiği zaman gerçekten PS4 için Darksiders 2 Deathinitive Edition unutulmaz bir oyun olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir