Darkfall Güncelleme !

Aventurine Studios, Darkfall: Unholly Wars için geniş kapsamlı güncelleme paketini geçtiğimiz haftalarda yayınladı. Güncelleme içeriğine gelin birlikte göz atalım.

Clan Market: Klan sahibi oyuncular için özel olarak tasarlanmış bu yeni sistem, grup içerisinde kullanılabilecek en yararlı araç ve gereçleri barındırıyor, grup elemanlarını belirli bir noktaya ışınlamak ya da grup içerisinde tecrübe dağılımını istediğiniz şekilde belirlemek gibi. Klan Marketi oluşturmak için klanın sahibi olan oyuncunun yerine getirmesi gereken bazı görevlerin yanında belirli miktarda da ödeme yapması gerekiyor. Tabii ki bu görevler klan içerisindeki oyuncularla da birlikte yapılabilir.

Hava Efektleri: Oyun içerisinde ilk defa bu kadar üstüne düşülen hava şartları amacına ulaşmış gibi duruyor, ilerleyen zamanlarda bu hava olaylarının oynanışa bir etkisi olup olmayacağı ise belirsiz.

Oyun İçi Düzeltmeler: Oynanış.

* Sunucular yeniden başlatıldıktan sonra meydana gelen takılmalar düzeltildi.

* Partinize kabul ettiğiniz bir oyuncunun, oyun içinde aktif olduğu süre dahilinde harita üzerinde nerede olduğunu takip edebileceksiniz.

* Düellolar için yeni harita tasarlandı

* Ekranın altında yer alan kontrol çubuğunda meydana gelen sapmalar ve takılmalar düzeltildi.

* Karakterinizin oyun içindeki tüm diğer karakter sınıflarından oyunculara mesaj gönderebileceği iletişim kutusu eklendi.

* Yürüme ve koşma animasyonları tüm karakterler için eklendi.

* Ara videoları artık geçebileceksiniz.

 Ses:

* Ekipman geliştirme ve ya iksir üretme gibi işler için özel efektler yenilendi.

* Oyun içinde, ateş, su, toprak gibi elementler için özel efektler eklendi.

* Gnoll yaratığı için yeni ses animasyonları eklendi.

* Ateş ve Buz Ejderhaları için mevcut efektler elden geçirildi.

Haritalar:

* Haritalara giriş yaparken ki bekleme süreleri minimuma düşürüldü.

* Evigvanger, Helungar, Qattenhal ve Grivendar haritaları için doğa animasyonları elden geçirildi, harita üzerinde bulunan görevlerden oluşan hatalar düzeltildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir