Dark Vale Games’in Yeni Oyunu Forge

Dark Vale Games, Forge oyununu sonunda duyurdu!

Forge’un yapımcısı olan Dark Vale Games (DVG), Forge oyununun PvP ağırlıklı aksiyon tarzı MMOTPS oyunu olduğunu duyurdu.

DVG yapımcılarından Timothy Alvis, “Forge strateji ve FPS tarzlarını bir arada bulunduran bir MMO oyunu olmasının dışında aynı zamanda sıradışı bir aksiyon oyunudur” diyor ve şunları ekliyor: Half Life ve Unreal gibi gelmiş geçmiş en iyi FPS oyunlarından esinlenildiğini ve tüm bu FPS oyunlarının özelliklerini World of Warcraft, Dark Age of Camelot gibi en iyi MMORPG tarzı PvP dolu oyunlarla birleştirdiklerini belirtiyor.

Kısaca Forge için piyasadaki oyunların hiç birine benzemeyen ve bilinen devasa oyunların bir birleşmesini oluşturan yeni nesil hem MMORPG hem FPS hem de PvP oyunu demek mümkün.

Gamesspy’da yayınlanan Timothy Alvis röportajına göre Forge B2P olacak ve 2012 yılının son çeyreğinde yayımlanacak.

Forge Class’ları Şimdiden Belirlendi

Saf PvP oyunu olan Forge’da oyun karakterleri dahil bir çok içerik şimdiden belirlenmiş durumda. Tüm bunlar bize oyunun ne kadar yakın olduğunu gösteriyor. İşte Forge’daki karakter sınıfları: The Assassin, The Pathfinder, The Pyromancer, The Shaman ve The Warden.

Class’lar hakkında detaylı bilgi için bizi (MmoGamesTurkiye.com) takip etmeye devam edin veya Forge’un resmi sitesini burayı tıklayarak ziyaret edin.

Dark Vale Games’in Yeni Oyunu Forge’un Resmi Tanıtım Videosu:

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir