Dark Souls’un Yan Oyunu Olarak Duyurulan Slashy Souls

Dark Souls'un Yan Oyunu oLarak Duyurulan Slashy Souls

 Dark Souls serisi mobil oyun severler tarafından yakından tanınıyordur. Geliştirici Bandai Namco gerçekten mükemmel bir seriye imza atarak oyun dünyasına bomba gibi düşmeyi başardı. Mobil platformlarda en çok oynanan oyunlar arasındaki yerini alan Dark Souls mobil oyunu geliştirmeler sonucunda Dark Souls 2 oyunuyla taçlandırıldı. Elbette ilk oyunda elde edilen başarılı yükseliş ikinci oyunla da sürdü.

Bu yükselişin ardından ise Bandai Namco beklenen haberi duyurdu. Dark Souls 3 geliyor şeklinde duyurduğu haber birçok mobil oyuncuyu sevindirdi. Ancak bununla sınırlı kalmayan bir durumu da belirtmek gerekiyor. Halen daha geliştirilmeye devam eden Dark Souls 3 için bir yan oyun piyasaya sürülüyor. Slashy Souls oyunu çıkış tarihi 1 Mart 2016 olarak Android ve iOS platformlarında yerini aldı. Herkesin aklına acaba aynı oyunun bir değişikliği mi sorusu gelse de bariz farklılıklar taşıyorlar.

Slashy Souls Oyun Özellikleri

Slashy Souls oyunu basit bir benzetmeyle Dark Souls serisiyle aynı doğrultuda olarak yargılanıyor. 16 bit olarak tasarlanmış olan mobil oyun aslına bakarsanız konsept ve atmosfer bazında orijinal oyunu andırıyor. Fakat oyun içi dinamik ve oynanabilirlik açısından gerçekten farklı bir noktaya ulaşıyor. İlham alındığı nokta Dark Souls serisi olduğu için benzeteceğiniz çok fazla detaya rastlayacağınızdan eminiz. Fakat oyunların gidişatı tamamen farklı olarak düşünülüyor.

Oyuncuları fazlasıyla zorlayan yapısıyla tanınacak olan Slashy Souls şuan için aktif olarak Google Play Store ve AppStore üzerinde aktiftir. Telefonunuza indirdikten sonra eminiz ki aklınıza ilk gelecek sorulardan birisi de Dark Souls 3 çıkış tarihi olacaktır. O konuda da hemen bilgilendirmemizi yapalım. Nisan ayı içerisinde çıkış yapacak olan oyun gerçekten grafik ve oynanabilirlik anlamında mobil oyunlar konusunda tarih yazmaya hazırlanıyormuş. From Software ve Bandai Namco adına ciddi bir iddia ve özgüven söz konusu gibi geliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir