Dark Souls 3 İçin İlk DLC Açıklandı

Dark Souls 3 İçin İlk DLC Açıklandı

Darks Souls 3 çıkış yaptıktan sonra muazzam bir yükselişe imza attı. Şimdiye kadar çıkışıyla gündeme gelen en büyük satış rakamlarından birisine sahip oldu. PC platformunda en çok satışı elde etmesine karşın konsollarda sayı biraz daha düşük olarak dikkat çekiyor. Fakat genele baktığımızda şuan baz alınırsa en popüler oyunlardan birisi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Alternatif bir oynanabilirlik dinamiğine sahip olduğu için Dark Souls 3 kendi kitlesinin dışında da dikkat çekmeyi başarıyor. Bu durum birçok oyunda net olarak gözlemlenemezken başarılı yükselişini birazda buna bağlayabiliriz.

Dark Souls 3 eklentileri açısından iki adet ana DLC paketine sahip olacak. Bu açıklama daha oyun çıkış yapmadan önce duyurulmuştu. Ancak eklentilere dair hiçbir içeriğin verilmediğini biliyoruz. Season Pass kapsamında sunulacak olan sezonluk DLC paketini satın almak isteyenler 40 TL karşılığında çıkacak olan iki genişleme paketine de sahip olabilecekler. Ortalama olarak 25 TL dolaylarında fiyatlarla sunulacağına kesin gözüyle bakılan tek satışlarının Steam üzerinden aktif olması bekleniyor. Tabi bu sürecin 2016 yılının Sonbahar aylarına denk geleceğini hatırlatalım. Dark Souls 3 DLC çıkış tarihi yılın sonlarına tekabül etmekle birlikte halen daha içeriği duyurulmadığı için merak edilmektedir.

Dark Souls 3 DLC Paketleri

Dark Souls 3 oyun içeriği bakımından ciddi bir orana sahip. Ancak bunu iki tane genişleme paketiyle genişleteceğini de duyurmuştu. İlk paketin 2016 yılı içerisinde yayınlanmasının ardından DLC çıkış tarihi bazında ikinci güncelleme de 2017 yılının yazına doğru düşünülüyor. Bu süreçler Videogamer tarafından yapılan açıklamalar baz alınarak ortaya konulmuş.

Bu doğrultuda herhangi bir resmi açıklama olmamasına rağmen yalanlamanın gelmediğini söylemek gerekiyor. Dark Souls 3 güncellemeleri içerik bakımından ortalama olarak önümüzdeki ay bizlere ulaşacaktır. Oyuna neler katacağı, ne gibi yenilikler göreceğimiz, düzeltmeler ve yamalar oyun severlerle paylaşılacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir