Dark Souls 3 Büyüleyici Japonya Çıkış Fragmanıyla Karşımızda

Dark Souls 3 Büyüleyici Japonya Çıkış Fragmanıyla Karşınızda

Dark Souls efsanesinin yeni oyunu olarak çıkış yapacak olan Dark Souls 3 için geri sayım başladı. Artık oyuna ulaşmaya son derece az bir zaman kaldı. Çünkü geliştirme işlemleri tamamen biten oyunun artık dağıtımı başlamış durumda. İlk  çıkış durağı elbette ki Japonya olacak. Bunun için özel bir çıkış fragmanı dahi yayınlandı. Yayınlanan fragmana bakıldığında ise ölüm kokusunu hissedebiliyorsunuz. Dark Souls serisi tam anlamıyla ölümün bize bir psikopatlık derecesinde sunulduğu oyunlardan oluşuyor. Dolayısıyla buna ilgi duymamıza da şaşırmamak gerekiyor.

Eğer daha önce herhangi birini oynamadıysanız ve seriye Dark Souls 3 oyunu ile başlayacaksınız zirveye ortak olursunuz. Çünkü şimdiye kadar geliştirilmiş olan en görkemli grafikler ve en göz alıcı animasyonlar karşınıza çıkacak. Özellikle oynanış dinamiklerinden de dikkatleri üzerine çeken bir oyun olacağı ise her halinden belli. Bunları gördüğümüz video ise ilk çıkışını yapacağı Japonya için çıkarılan tanıtım videosu oluyor. Dark Souls 3 Japonya çıkış videosu tamamı Japonca olmasına karşın büyüleyici bir an yaşatıyor. İsteyenlere özel İngilizce alt yazı desteğinin sunulduğunu da belirtelim.

Dark Souls 3 Ne Zaman Çıkıyor?

Dark Souls 3 çıkış tarihi yönünden Japonya’da bu hafta oyuncularla buluşacak. Ancak Avrupa ülkeleri için henüz 2 haftayı aşan bir süre daha var. Oyunun Avrupa çıkış tarihi olarak 12 Nisan 2016 tarihinin duyurulduğunu belirtelim. Özellikle Japonya çıkış videosunun kalitesinden sonra tamamen Japonca oluşu herkese İngilizce bir oyun videosunun yayınlanma ihtimalini düşünmeye sevk etti. Gerçektende harika grafiklerle bezenmiş bir Dark Souls 3 çıkış fragmanı yayınlansa hiçte fena olmaz.

Eğer böyle bir video yayınlamaya karar verilirse geliştiriciler From Software ve Bandai Namco bunu Nisan başı gibi yayınlayacaktır. Ki şimdilik elimizdeki tek kaynak olan Dark Souls 3 çıkış videosu olan Japonca sürümünü izleyebiliyoruz. Oyun PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için eş zamanlı olarak çıkacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir