Dark Era

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Dark-Era-inceleme

Dark Era online oyunu Game321 tarafından geliştirilmiş olan RPG oyunları arasındadır. NGames tarafından geliştirilmeye başlandığı günden bu yana oyuncuların yakın takibe aldığı aksiyon oyununda orta zorluk derecesi hakim denilebilir. Yüksek bir oynanabilirlik ve grafik kalitesini oyunculara sunarken muazzam bir dünyaya adım atmaya hazır olmanız gerekiyor. 20 Ekim 2015 tarihinde açık beta testiyle yayın hayatına başlayan oyunda oyuncuları oldukça fantastik bir dünya bekliyor.

Dark Era oyunu ile gireceğiniz dünyada kılıçlar ve büyüler en güçlüyü belirlemek için çekiliyor. Stratejik oyun zekânıza güveniyorsanız, hızlı ve refleks açısından güçlüyseniz oyunun en iyi karakteri siz olabilirsiniz. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz özel nesneler ve item tercihlerinizi kendinize göre ayarlayabilir ve tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde ücretsiz olarak kayıt olup oynamaya başlayabileceğinizi hatırlatalım. Oyunu tarayıcıdan oynayabileceğiniz gibi browser ile oynamak istemiyorsanız PC üzerinde masaüstü istemcisi sayesinde kolaylıkla oynayabilirsiniz.

İstediğiniz karakter türünü seçerek özel yeteneklerinizi en üst noktaya yükseltmek, rakiplerinize ve birbirinden tehlikeli yaratıklara korku salmak sadece sizin elinizde. Oyunda tek başınıza başarabileceğiniz uzun bir yol olduğu gibi Guild adındaki bir topluluk kurarak ya da var olan bir Guild’e dahil olarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Birlikten kuvvet doğar sözünü bu aksiyon ve RPG oyununda herkese göstermenin vakti geldi. Dark Era oyun incelemesi kapsamında oyun içi düzenlemeler ve karakterlerden de bahsetmekte fayda var.

Oyun içerisinde seçebileceğiniz Assassin, Wizard ve Berserker isminde üç farklı karakter tipi bulunuyor. Bunların hepsinin özellikleri, yetenekleri ve işlevleri ayrıdır. Aynı zamanda farklı item ve ekipmanlarla çok daha güçlü karakterler haline geliyorlar. Dark Era oyunu grafik yönünden üst düzey bir yapım olduğu için karakterlerin animasyonları da bir hayli ilgi çekicidir. Oyunda 11.seviyeye adım attığınızda yanınıza onu da çeşitli özelliklerde geliştirebileceğiniz bir yoldaç alabiliyorsunuz. Gelişmiş binek ve pet sistemi sayesinde Dark Era RPG oyunu sizin için vazgeçilmez bir tutku olacak.

[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir