Dark Blood Online

Not: Bu oyun iptal edildi veya kapatıldı.

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]
DarkBlood Kore’de büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Yüksek aksiyonlu hack ‘n slash tarzı RPG oyunu DarkBlood’un en sevilen yönleri zor mücadeleler ve çarpıcı animasyon efektleri.

 

Outspark, bu haftaki kapalı beta duyurusunu yapmak için Dark Blood’un Facebook sayfasını açtı. Ayrıca DarkBlood Online Facebook sayfasında oyun içi savaş videoları, Warrior, Knight, Mage ve Hunter skilleri ve klaslara ait özellikleri görebileceğimiz videolar paylaşılıyor. Videolarda karakterlerin becerileri ve özelliklerinin dışında oyunun başlangıç düzeyindeki zindanları ve bossları da görebiliyoruz. Yine videolarda Beta sürecinde yapılacak olan ödüllü savaş yarışmalarına iyi hazırlanabilmemiz için PVP hakkında tüyolar ve rehberler de yer alıyor.

[enter]

Dark Blood Online Savaş Videosu

Outspark, 10 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcısı olan, 600.000 in üzerinde Facebook fanı bulunan, free-to-play oyun yayıncısıdır. http://darkblood.outspark.com adresini ziyaret ederek Dark Blood Online Beta kaydınızı yapabilirsiniz.

 

Yapılan turnuvalar ve savaşların görüntülerinin paylaşıldığı Dark Blood Facebook topluluğuna katılmak için http://www.facebook.com/outsparkdarkblood adresini, Dark Blood Twitter grubunu takip etmek için https://twitter.com/#!/darkbloodgame adresini ziyaret edebilirsiniz.

[/tab]
[tab title=resim]
Dark Blood Online Resim Galerisi:
[nggallery id=20]
[/tab]
[tab title=video]
Dark Blood Online Resmi Videosu:

Dark Blood Online Savaş Videosu

[/tab]
[tab title=sistem]
Hazırlanıyor…
[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

2 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir