Cyberpunk 2077 Üzerine Çalışmalar Hızlanıyor

cyberpunk

CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunu daha önceden duyurulmuştu. Ancak resmi olarak çalışmaların hızlandığının haberini yeni aldık. Games Radar tarafından yapılan söyleşide konuşan yetkili şirket bazında birçok düşünceye yer verdi. Polonyalı oyun geliştiricisi tarafından yapılan açıklamalara göre CD Projekt tarafından yapılacak olan tüm çalışmalarda Cyberpunk 2077 projesine öncelik tanınacak.

Artık oyuncuları bu oyunla buluşturmalarına çok az kaldığını söyleyen yetkili The Witcher 3: Wild Hunt ile çok başarılı bir çıkış yakaladık. Bunu Cyberpunk 2077 oyunuyla sürdürmek istiyoruz temalı cümleler kullandı. GTA 5 ile ortak değerde ödüle layık görülen The Witcher 3 için adeta kendilerini kanıtlama süreci olduğunu beyan etti. 2015 yılında aynı zamanda en iyi oyun stüdyosu ödülünü de kimseye kaptırmayan CD Projekt Red şirketinde moraller oldukça yüksek gibi duruyor.

Başkan yardımcısı statüsünde yer alan Michal Nowakowski tarafından yapılan açıklamalarda en dikkat çekici kesit ise iki oyun hakkında söylenen kıstas oldu. The Witcher 3 Blood and Wine için çok büyük bir ekip ayırdıklarını ve şirketin bir kısmının bu oyuna yoğunlaştığını belirtti. Ardından ise bu ekipten daha büyük bir ekibin Cyberpunk 2077 oyunu için çalıştığını vurguladı. Sci-Fi oyunu Cyberpunk 2077 için ek detaylara yer vererek oyuncuların merak duygularını törpülemeyen yönetici 2016 yılının başlarında The Witcher eklentisinin resmi olarak çıkacağını müjdeledi.

Buradan çıkaracağımız sonuçla The Witcher 3 Blood And Wine çıktıktan sonra muhtemelen 2016 yılının yaz aylarında bizlerle olabilecek bir oyun olduğunu düşünebiliriz. 2012 yılından bu yana geliştirilen Cyberpunk 2077 oyunu için birçok oyun sever bekleyişini sürdürüyor. Belki diğer oyunlarda yapıldığı gibi bir pre-order çalışması görebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir