CS GO Faceit İçin Nasıl Kayıt Olunur?

 CS GO Faceit

CS GO açılım olarak Counter Strike Global Offensive’dir. Efsaneleşmiş ve artık oyun dünyasının kültü haline gelmiş Counter Strike tarafından çıkarılmış olan Global Offensive modülüne eklenmiş bir modtur. Oldukça başarıyla geliştirildiği kesindir. Zira bu kadar başarılı bir oyun deneyimi sunulması için ciddi vakitler harcanması gerekmektedir.

Öncelikle CS GO Faceit ne işe yarar onu açıklayalım. Faceit modülü sayesinde kendi seviyenizle rekabet edebilmeniz mümkün olmuştur. Oyuna girdikten sonra kendinizle eşdeğer seviyede biriyle rekabet edebiliyorsun. Herkese ne yazık ki bunları uygulayamıyoruz. CS GO hesabınızla yaptığınız login işlemi sonrasında yapacağınız maçlarda puanlar kazanabilirsiniz. Bunlar sayesinde rütbe atlayarak daha iyi rekabet şartlarına uygun hale gelebilirsiniz. Kendinle eş değer rakiplerle kapışabilmek gerçekten oldukça başarılı bir düşünce yapısı.

Kazanılan puanlar Faceit üzerinden bıçak, silah ve defans alırken kullanılabiliyor. Oyuna girerken Faceit seçeneğine tıklayarak ana menüye ulaşabilirsiniz. Burada Faceit kayıt seçeneğine tıklamanız sisteme giriş yapmanız için yeterli olacaktır. İsterseniz kişisel bilgilerinizle isterseniz Facebook seçeneğiyle 1 dakikada kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz. Ardından kullanıcı adı ve şifrenizle istediğiniz an sisteme girerek oyun deneyiminizi üst noktalarda yaşayabilirsiniz.

Faceit genel bir oyun sistemi olduğu için kazanılan puanlar başka oyunlar içinde kullanılabilmektedir. FP adı verilen Faceit puan sistemine göre kazandığınız oyun kısa bir süre içinde doğrulanır ve puanlar kazananların hesaplarına eklenir.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir