Crowfall Ödeme Sistemi Nasıl Olacak

crowfall-yeni-odeme-sisteminde-neler-olacak

Crowfall hakkında sizlere biraz bilgi vermiştik. Tam net bilgiler gelmese de artık ödeme sisteminin nasıl olacağı hakkında bilgiler elimize ulaştı. Artcraft Entertainment, yaptığı açıklamalar sonrasında oyunun fiyatının 50 dolar olacağı söylendi ki, Doların yüksek olmasından dolayı 125 TL gibi bir tutara mal olacak. Birçok oyun gibi her ay aidat ödeme yerine, tek seferlik bir ödeme yapılacağı duyuruldu. 50 Dolar verip oyunu ölene kadar oynayabilirsiniz.

Tabi, yine de firma tek sefer para kazanma ile yetinmeyecek, VIP tarzı üyelikler ile siz avantajlar elde ederken Crowfall ekibi de düzenli kazanmaya devam edecek. VIP üyeliklerinin 15 Dolar civarında olması bekleniyor. Oyunu normal olarak satın aldığınızda 3 tane karakterin sahibi olabiliyorsunuz ve pasif modda iken antrenman yapmanızı sağlayan bir özellik var. Yani, siz oyunu kapattınız ve gittiniz, aradan birkaç saat geçti, işte o sırada oyun boş durmuyor ve karakteriniz gelişmeye devam ediyor.

VIP üyelikte size ekstra fırsatlar sunan şeyler var, yalnız kıyafet gibi aksesuarlar sadece şekil anlamında faydalı, özellik olarak sizlere pek yararı olmayacaktır. Mesela VIP üyelikte oyunun gelişim esnasında yaşanan kamera arkası görüntülere tanık olabilirsiniz. Normalde Pasif antrenman modunu belirli karakterlerde kullanıyorsunuz ama VIP üyelik sayesinde hepsinde bir arada kullanabilirsiniz. Sadece size belirlenen serverlara değil, hepsine birden giriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca, özel satın alma durumları için güzel indirimler de cabası, tabi yine de sadece 50 Dolar ile oyunu en iyi şekilde oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir