CrossFire Benzeri Oyunlar – 2020 Crossfire Tarzı Oyunlar Listesi

CrossFire oyunu 3 Mayıs 2007 yılında Güney Kore kökenli Smilegate adlı üretici firma tarafından piyasaya sürülmüştür. Bu firma genellikle birinci şahıs nişancı oyunları arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda CrossFire gibi oyunlar genellikle bu firma tarafından üretilmektedir.  

crossfire benzeri oyunlar
crossfire benzeri oyunlar

 

Oynanabilen Oyun Konsolları

CrossFire tarzı oyunlar genellikle sadece bilgisayarlar üzerinden Microsoft Windows uyumlu programlar üzerinden oynanabilmektedir. Smilegate oyunu birinci şahıs nişancı oyunları arasında en çok tercih edilen ve kendini en çok geliştiren oyundur. Kişisel bilgisayarlar üzerinden oynanan CrossFire tarzı oyunlar çevrimiçi olarak çok ve tek oyunculu şekilde oynanabilmektedir. Ücretsiz olarak oynanan CrossFire ve alternatifi oyunlar rakiplere karşı olduğundan süreli ve süresiz olarak oynanabilmektedir.

CrossFire Oyunu Özellikleri

Gelişmiş ekran çözünürlükleri ve gerçekçi olan nişan ayarlamaları sayesinde birçok oyun sever tarafından tercih edilmektedir. CrossFire benzeri oyunlar genellikle bu kadar gelişmiş özelliklere sahip olmazlar. Smilegate firması bu konuda gerekli olan tüm geliştirmeleri belirli aralıklarla güncelleme yaparak sağlamaktadır. Güncellemeler ücretsizdir.

Aynı zamanda oyun içi satın alma işlemleri sayesinde oyun oldukça geliştirilebilmektedir. Uzun süre oynanacak oyunlar arasında yer alan CrossFire oyunu 40 milyon kullanıcı ile tüm zamanların en çok tercih edilen nişan oyunları arasında yer alıyor. CrossFire ve buna benzer tüm oyunların listesini tüm nişan oyunu seven bireyler için aşağıda detaylı olarak belirttik.  

Crossfire Tarzı Oyunlar 2020

1- Zula

İncelemek ve kayıt olmak için buraya tıklayın.

2- Pointblank

3- CS:GO

4- Fortnite

Fortnite, Epic Games’in 2017 yılında piyasaya sürdüğü ve FPS/TPS modunda oynanabilen bir battle royale oyunudur. CS:GO, Zula gibi oyunlar oynayanların pek çoğunun da sıkça bu oyuna geçiş yaptığını duyuyorum. Kendimin de bizzat başlangıçta ön yargıyla yaklaştığım görmezden geldiğim Fortnite, aslında son derece eğlenceli bir oyun. PUBG’ye kıyasla oyunlar daha kısa sürüyor ve sürekli 50 saat koşarak ömrünüz gitmiyor (PUBG bence walking simulator oyunudur). Bu yüzden sizlere de tavsiyem fortnite’a bir şans vermenizdir.

BONUS: League Of Angels – Heaven’s Fury

Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir