CrossFire: Wave Mod

FPS türünde birçok oyuncuyu etkisi altına alan ve sürekli güncellenmesiyle dikkatleri üzerine çeken CrossFire, şimdi Wave Mod paketiyle tekrar karşımızda. CrossFire: Wave Mod ile birlikte farklı bir oyun modu ve 5 yeni karakter sınıfı oyuna dahil ediliyor. Oyunda zaten oldukça geniş olan strateji imkanı şimdi çok daha fazla seçenekle oyunu renklendiriyor.

5 yeni karakter sınıfının eklendiğinden bahsetmiştik, bunlar: Blaster, Juggernaut, Demolition, Marksman, Medic.

Blaster, ağır silahlar kullanabilen dayanıklılığı yüksek bir karakter. Düşman kulelerini ve tanklarını yok etmek için kusursuz seçim.

Demolition, grubunuzun kilit adamı olacaktır. Taşıdığı bombalar ile birlikte düşman hatlarını saniyeler içinde yok edebilir ve yahut C4 ile işe son noktayı koyabilirsiniz ne var ki dayanıklılık açısından Blaster kadar yeterli değil; ve düşman kuvvetlerinin ilk hedefi olacaktır.

Medic, diğer karakterlerin can puanlarını yenileyebilir ya da düşman birliklerini etkisiz hale getirebilecek zehirli tıbbi bombalar kullanabilir.

Wawe Mod’un gözde karakterlerinden biri olan Juggernaut yüksek hayat ve savunma puanlarına sahip olmasına karşın yeni eklenen karakter sınıflarının arasında en yavaş olanı.

Oyunun göz bebeği keskin nişancılar! diğer tüm karakterlerinden hızlı olmasıyla dikkat çeken “Marksman” aynı zamanda çok yüksek hasar puanlarına da sahip. Tahmin edeceğiniz üzere oyundaki dengeyi sağlamak amacıyla hayat ve savunma puanlarından kısılmış.

Güncelleme paketi ve daha fazlası için burayı tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir