Crazy Kart Online İnceleme

Crazy Kart Online İlk Bakış

Crazy Kart, aksiyonu bol, heyecanı ve hızlı temposu olan online yarış oyunlarından bir tanesi. Bu oyunu oynaması oldukça basit, grafiklerde de fazla ayrıntıya yer verilmediği için herkes tarafından kolayca oynanabiliyor. Yüksek adrenalin salgılatan bu oyunda gereksiz ayrıntılar ile boğuşmadan direk yarışa başlıyorsunuz. 16 kişinin bulunduğu eşsiz haritaları ile sıkılmanıza fırsat bırakmayacak gibi görünüyor. Birçok MMO oyununda olduğu gibi Crazy Kart Online’da da kazandığınız yarışlar neticesinde aldığınız başarı puanları ile seviye yükselerek yeni kıyafetler, araba, farklı karakterler ve itemlerin sahibi olabiliyorsunuz.

Crazy Kart Online’da aracınızı ok tuşları ile kolay şekilde yönlendirebilirsiniz. Ayrıca CTRL, SHIFT tuşları ile oyundaki özel fonksiyonları kullanabilirsiniz. Birçok ünlü yarış oyunundaki gibi CTRL tuşuna basarak kısa bir süre çok hızlı şekilde ilerleyebilirsiniz. Yarış yaptınız haritalar için tecrübe puanı kazanırsınız, tek kişilik yarışlara katılarak da puan kazanabilirsiniz ama rakiplere karşı yapılan mücadelede alınan tecrübe puanları daha fazladır.

Crazy Kart’ta alışık olmadığını şeyler ile karşılaşabilirsiniz. kazandığınız tecrübe puanları sonrası yeni harita ve arabaların açılmasının yanı sıra görünmezlik, fırlatma ve füzeler gibi farklı özelliklere sahip olabilirsiniz. Gruplar arası yarış düzenleyerek daha keyifli anlar da geçirebilirsiniz.

340 MB’lık bir oyun olan Crazy Kart, bilgisayarınızın sistemleri düşük olsa da, herhangi bir bütçeniz olmasa da rahatça oynayabileceğiniz online bir oyundur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir