Crawfall Karakter Oluşturma Ekranından Bilgiler

crawfall-karakter-olusturma

Bağımsız olarak oyun geliştiren şirketlerden olan ArtCraft, gayet başarılı olan MMORPG dünyasına yeni oyunu Crawfall’ı tanıtmıştı. Bu güzel oyundan yeni haberler geliyor, biz de sizlere bunlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Oyunun en güzel yanı da karakterler, ilk olarak sizlere Crawfall Karakter oluşturma ekranı hakkında ön bilgi verelim. Fotoğraflardan az çok bir şeyler anlasanız da açıklamakta da fayda var. Normalde karakter yaratma alanlar biraz sıkıcı, anlaşılmaz olur ama bu bağımsız firma kendini biraz aşarak farklılık yaratmaya çalışmış. O klasik MMORPG oyunlardaki ekran gitmiş yerine daha modern ve şık bir alan gelmiş.

Karakter ekranında sol alanda ilk başta 12 karakter görünür ama imleci indirirseniz daha birçok karakter ile karşılaşırsınız. Birbirinden karizma adamların yanında güzel ve vahşi kızlar da dikkat çekici olmuş. Sağ bölümde ise tıkladığınız karakter hakkında istatistiki bilgi alabilirsiniz, ayrıca özellikleri de epey ayrıntılı bir şekilde bizlere sunulmuş. Ne tür karakterden hoşlanıyorsunuz onun özelliklerini iyi inceleyin ve savaşçınızı ona göre seçin. Defans özellikleri yüksek bir karakter sahibi olmak isterseniz Armor bölümündeki rakamın fazla olmasına özen gösterin.

Oyun sadece karakter seçmekle bitmiyor, düşmanlarınız haindir ve hiçbir zaman tek savaşacak cesaretleri olmayabilir. Onlar bir araya gelerek daha güçlü olmaya çalışırken siz de diplomasinizi geliştirerek rakibinize karşı direnmelisiniz. Aksi halde Crawfall’da bulunan topraklarınızı kısa sürede başkalarına kaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir