Counter-Strike Online 2’nin 2.Kapalı Betası Başladı

Çok uzun yıllardan beri aksiyon oyuncularını gerek single player olarak gerekse multiplayer olarak kendine bağlayan FPS oyunu Counter-Strike 2 sonunda online oluyor.

Nexon’un yeni oyunu Counter-Strike Online 2, 2. kapalı beta sürecine 16 Kasım’da başladı. Counter-Strike Online 2’nin 2. CBT’inde (Closed Beta Test) teröristler, yeni bir kadın karakter, Mila ve Lisa’da oyunculara sunulacak. Ayrıca 2. CBT’nin 3 günlük test sürecinde oyunculara 1 iPad’de kazanma şansı da veriliyor.
[enter]
[singlepic id=3447 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Yeni oyun modu “Stealth Mode” CSO 2 ile geliyor

Counter-Strike Online 2’de oyuncuları bir de yeni bir oyun modu bekliyor. Stealth isimli oyun modu CSO 2 ile oyunculara sunulan yeni özelliklerden biri. Bu yeni oyun modunda teröristler sürekli olarak stealth modunda olacak ancak silah olarak yalnızca hançer kullanabilecek. Counter-Terrorist oyuncuları hislerine ve çevredeki insan seslerine göre hareket ederek farklı bir CS keyfi yaşayacak.
[enter]
[singlepic id=3448 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Counter-Strike Online 2’nin (CSO 2) tüm Counter severleri tatmin etmesi umuduyla oyunu heyecanla bekliyor, oyunun oldukça gelişmiş grafiklerini az da olsa anlayabilmeniz için şimdilik ekran görüntüleri ve tanıtım videosuyla yetiniyoruz.

CSO hakkında detaylı bilgi için: cso.wikia.com

Counter-Strike Online 2 Resmi Tanıtım Videosu:

Counter-Strike Online 2 Ekran Görüntüleri:

[nggallery id=140]

4 comments

  1. Hadi bakalım cs ciler dolsun ee cs atmak her oyuncunun harcı değil. ama kapalı beta dan nefret ediyorum yahu tam yap öyle sür piyasaya demi ama.

    CS 1,5 serilerinin en iyisiydi, diğer serileri pek ilgi görmedi gibi. CS den bir patlama bekleniyordu zaten. Valve geç bile kaldı diye düşünüyorum. hadi bakalım hayırlsı. Her birgisayara arada bir stres atmak için bir oyun gerekli bu neden CS olasın, umarım ki paragöz ve hileye pasif bir yönetimi olmaz… FPS oyunlarda para ile alınan itemler yüzünden oyun çok zevksiz hale geliyor. mutlaka olacaktır para ile satılanlar fakat bu karakterlerin gücüne pek etki etmemeli diye de ayrı içimden geçiriyorum. bu tip pazarlama sisteminde de LOL u tek geçiyorum. para ile alınan karakterine pek etki etmiyor..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir