Counter Strike Online (CSO)

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

FPS oyunlarının atası, 1998’den beri en çok ödül alan FPS oyunu, harika oyun modlarının yanı sıra muhteşem bir Half-Life Modu, Counter Strike Online olarak Türkiye’de!

Sadece Türkiye’ye özel olarak 9 Mayıs 2013 tarihinde herkese açık bir şekilde yayınlanmaya başlayan Counter Strike Online Türkiye, Counter Strike’ın yeni sürümü olarak tüm CS oyuncularının büyük ilgisini çekmiş durumda. Belki bir çok oyun meraklısının oynadığı ilk FPS oyunu, belki de hala multiplayer olarak oynamak için bir sürü oyun tutkununun yana yana sunucu aradığı bir oyun. Çok eski yıllardan beri oldukça popüler olduğu ve duymayanı kalmayan efsane FPS oyunu free to play yani ücretsiz olarak artık Türkiye’de yayınlanıyor.
[enter]
[singlepic id=3447 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Diğer bir çok ülkenin aksine Counter Strike, Türkiye’de hala eskisi kadar popüler. Hala ilk günkü heyecanla Counter Strike oynayan bir çok oyuncu bulunuyor. Tabii ki CS hayranları bu oyunu singleplayer olarak yani tek başlarına oynamıyor. CS’nin etkili ve heyecanlı olabilmesi için gerçek iki rakibin birlikte oynaması, takım kurması ya da duello yapması şart. FPS oyunlarına sıkı sıkıya bağlı CS hayranı Türk oyuncularının bu ihtiyacına sonunda Counter Strike Online Türkiye yetişiyor…
[enter]
[singlepic id=3451 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Her yönüyle orijinal CS ile tıpa tıp aynı olan Counter Strike Online’da oyun sürümü 1.6 olarak belirlenmiş. Nexon tarafından yayınlanacak olan Counter Strike Online, %100 Türkçe olacak! Orijinal CS’den hiç bir eksiği bulunmayan Counter Strike Online’nin ayrıca ekstradan bir çok içeriği de bulunuyor. Yepyeni oyun modları, klasik sürümde bulunmayan bir çok yeni ekipman ve haritalarda oyuna dahil edilmiş durumda. 8 vs 8 maçlarla sınırlandırılmayan oyunda 32 kişilik çatışmalar bile yapılabiliyor.

Counter Strike Online’a kayıt olmak ve Counter Strike Online’ı hemen indirebilmek için burayı tıklayarak oyunun resmi web sitesine ulaşabilirsiniz.

[/tab]

[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:
[nggallery id=140]
[/tab]

[tab title=video]
[baslik] Videoları:

[NEXON Europe] Counter-Strike Online Trailer! Açık Beta servisi 9 Mayıs’da başlıyor!

Büyük Uyanış! Counter-Strike Online! 2013 ‘de Türkiye’de

[/tab]

[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

En düşük Gereksinimler:

İşletim Sistemi Windows XP
İşlemci Intel® Celeron 2.13GHz
Hafıza 512MB
Ekran kartı Geforce4 TI 4200
DirectX Versiyonu 9.0c veya üstü
Sabit Disk Kapasitesi 2GB ve üstü boş alan

Tavsiye edilen Gereksinimler:

İşletim Sistemi Windows XP Üstü
İşlemci Intel® Pentium4 3GHz
Hafıza 1GB veya üstü
Ekran kartı Geforce 6600 veya üstü
DirectX Versiyonu 9.0c veya üstü
Sabit Disk Kapasitesi 3GB üzerü boş alan

[/tab]

[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

13 comments

 1. Oyunu oynuyorum ve gayet çok güzel.Modlar tamamen orjinal ve hiç değiştirilmemiştir.Grafikler biraz geliştirilmiş.Oyun çok güzel.Atmasfer süper.Tüm silahlar aynı fakat 4-5 tane yeni silah gelmiş.Fakat oyunun dengesini bozacak türde değil.Yeni karakterler var fakat bunların özel yetenekleri yok sadece görünüm amacıyla.

  Bu benim fikrim.

  1. Bize yayıncı firma tarafından gönderilen görseller yayınlandı bu yazımızda. Görsellerin oyun içeriğinden yayıncı tarafından çekilerek düzenlendiğini söyleyebilirim.

  1. Oyun iceriğin de rütbe sistemi vardır.Silah konusunda emin değilim ama para karşılı sürelidir.Yani kiralama sistemi kısacası :)

 2. Bu oyunu yazdan beri oynuyorum, oyun fena değil ama çok fazla teknik hata var hala düzelmeyen, Ayrıca;
  1- Oyuncu kitlesi inanılmaz hileci ve küfürbaz
  2- Oyun yönetimi tam bir facia
  Yeni başlayacaklara pek tavsiye etmem

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir