Counter-Strike Nexon: Zombies Açık Beta Sürümü Bizlerle!

Counter-Strike Nexon oyuncular tarafından sevilen ve oyunculara ücret talep edilmeden sunulan bir oyun olarak bilinir. Nexon Avrupa 23 Eylül 2014 tarihinde kısaca dün, Counter-Strike Nexon: Zombies’in açık beta sürümünü çıkardı. Oyunun beta sürümünü Steam’in resmi web sitesinden hatta vermiş olduğumuz bu linkten (http://store.steampowered.com/app/273110/) inceleyebilir ardından aynı sitede hesap oluşturup, sonrasında oluşturduğunuz kendinize ait Steam hesabınız aracılığı ile ücretsiz olarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Counter Strike serisine yeni bir soluk katan ve aynı seri çevresinde oluşturulan zombi-merkezli oyun deneyimini, Valve ve Nexon isimli iki ortak oyunculara sundu. Bununla birlikte oyun içerisinde çok ilginç silahlar, PVE ve PVP dahil farklı oyun modları, 50 civarında farklı harita, yetenek ve çok daha fazlasını bünyesinde barındıran Counter Strike Nexon: Zombies, görünüşe bakılırsa tüm Counter Strike hayranlarının yine aklına yerleşecek ve beğenisini kolaylıkla kazanacak.

Conter-Strike Nexon: Zombies’i Steam üzerinden inceleyebileceğiniz gibi YouTube kanalıyla yayınlanan etkileyici tanıtım videosuna da buradan göz atabilirsiniz. İyi seyirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir