Counter Strike Global Offensive Yeni Sürüm ve Rehberi

cs go

Counter Strike serisinin en gözde oyunlarından birisi olan Global Offensive bugün güncellendi. Şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi CS sürümlerinden olan oyuna yeni versiyon yükselmesi gerçekleşti. Yapılan güncellemeyle sürüm Counter Strike Global Offensive 1.35.0.7 oldu. DreamHack Cluj-Napoca 2015 etiketiyle çıkan yamanın boyutu toplamda 125 MB.

Counter Strike GO yeni sürümüyle beraber haritalarda çeşitli düzenlemeler yapıldı. Genellikle oyuncuların oynayış tarzlarını daha ön plana çıkaracak olan bu düzeltmeler sonrasında oynanabilirlik bir üst seviyeye çıkmış oldu. Özelikle Mirage ve Train haritaları düzenlemelerin merkezinde yer aldı. Aynı zamanda DreamHack Cluj-Napoca çıkartmalarının da satışa sunulduğu ve oyuncuların bunları satın alabildiği ekler oyuna dahil edildi.

Oyuncular tarafından imzalanmış olan takım çıkartmaları artık oyun içinde satın alınabilir oldu ve bu çıkartmalar için kullanım alanı açıldı. Oyuncuların satın aldığı çıkartmalar Cluj-Napoca Turnuvasında kullanılabilecek. Bunlar arasında ise şu turnuvalar yer alıyor.

  • Pick’Em Challenge

CS GO takımlarına çıkartmalarınızı yatırarak hangi takımın kazanacağını tahmin etmeye çalışıyorsunuz.

  • Fantasy Team Game

CS GO için kurulan fantezi ligi

Counter Strike Global Offensive Harita Değişimleri

Counter Strike Global Offensive yeni sürümüyle beraber bir takım harita değişikliklerine gitti. Belirttiğimiz gibi Mirage ve Train haritalarında yapılan bu değişiklikler ise şu şekilde.

  • Train Harita Değişiklikleri
  • Bomba bölgelerinden A kısmına C4 takılan bölüm düzenlendi
  • Bomba bölgelerinden A kısmında oyuncuların istemeden takıldıkları boost bölgesi oyundan kaldırıldı.
  • Mirage Harita Değişiklikleri
  • CT takımının daha görünür olması için CT spawn yönünden A’ya gidilen istikamette bulunan ağaç geriye çekildi. Böylece tamamen kamufle olarak saldırıya gelen pusu oyuncularının önüne geçilmiş oldu.
  • C4 kurulan bölgede ufak çaplı düzenlemeler yapıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir