Counter Strike Global Offensive İçin Yeni Güncelleme Geldi

Counter Strike Global Offensive

Counter Strike Global Offesive çıktığı günden bu yana bir kitleye hitap ediyor. Steam denilince ilk akla gelen oyun olan efsaneye yeni gelen güncelleme paketi devasa boyutlara ulaşmış. Yeni haritalar yeni silahlar ve yeni özellikleriyle artık çok daha fazla aksiyon sizi bekliyor.

Counter Strike Global Offensive oyununa gelen Bloodhound eklentisi ekstradan eklenen birçok özelliği beraberinde getiriyor. Tam 6 harita ekleyerek oyunculara ekstradan oyun zevki yaşatan bir güncelleme olmuş. Zoo, Agency, Log, Resort, Rails ve Season isimli haritalar oldukça heyecan uyandıracağa benziyor. Oyunun müdavimleri tarafından hemen alınan güncelleme yakın zamanda meyvelerini verecek.

Falchion isimli bir silah bıçak kutusu da eklenen özellikler arasında. Bu kutunun nerede çıkacağı ve içinden çıkacak olanlar tam olarak belli değil. Kesin olmamakla birlikte yer olarak random ayarlı. Her an karşınıza çıkarak sürpriz bir biçimde yeni silah ve bıçaklara erişebiliyorsunuz.

Global Offensive için ayrıca üç yeni silah envanteri eklenmiş. The Chop Shop, The Gods and Monsters, The Rising Sun isimli bu envanterlerde oyunun devamlı oynayanlarını büyük bir heyecana sürüklüyor. Counter Strike Global Offensive BloodHound eklentisi 30 Eylül 2015 tarihine kadar aktif olacak. Bu eklentiye sahip olacaklar için 2 farklı konseptte 62 tane görev açılacak ve oyunun en zevkli kısımlarını oynama şansı yaratılacak. Yeni bir XP sistemi geliştirmiş olan oyun bu sistemi de bu oyun güncellemesiyle devreye soktu. Henüz tam anlamıyla çözülemeyen sistem hakkında yakın gelecekte müdavimler tarafından bir tanıtım yapılması bekleniyor.

,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir