Contract Killer Sniper Android Oyun İncelemesi

Contract Killer Sniper

Oyun gerçekten çok ciddi bir senaryo üzerine kurulmuş. Contract Killer Sniper oyununda dünya çapında bir suikastçıyı canlandırıyorsunuz. Tabi ilk olarak ufak görevlerle başladığınız oyunda küresel bir tehdit olmak tamamen sizin elinizde. Diplomasi anlaşmaları, başarılı nişanlar ve görevleri başarıyla sonuçlandırmak. Tüm bunların sonucu olarak dünya çapında nam salarak suç çetelerini tek başına deviren bir tetikçi haline geliyorsunuz.

Contract Killer Sniper oyunu macera dolu. Her bölümünde farklı aksiyonlar var ve bunlarla birlikte oldukça geniş bir silah haznesi mevcut. Suç baronlarının olduğu mekana girerken son derece dikkat gerektiriyor. Çünkü birine yakalanmanız demek sizin hayatınızın sonunu getiriyor. Dolayısıyla görev başarısızlıkla sonuçlanıyor. O yüzden pür dikkat tüm adamları etkisiz hale getirirken aynı zamanda bir yandan planınızı yürütmeniz gerekmekte.

Sızacağınız binanın haritasına göre adamların yerini tespit ettikten sonra teker teker harcayacağınız adamları ortalıkta bırakmamalısınız. Aynı zamanda ses, görüntü ve oynanış olarak son derece yüksek standartlara sahip olan oyun alanında zirveyi hak eden bir oyun. 3 boyutlu görselleri oldukça gelişmiş bir efekt teknolojisiyle bezenmiş ve her hareketinizi sanki birebir yaşıyormuşçasına gözlemleyebiliyorsunuz. Oyunun 50 milyona yakın indirilme sayısına ulaştığı bu günlerde bu kadar popüler olmasına şaşırmamak lazım. Geliştirilebilir silah teknolojisi, birçok alan ve senaryosuyla benzersiz aksiyon sahneleri ve zorluk dereceleri göz önüne alındığında bağımlılık yapan bir oyun olduğunu anlamak zor değil.

Contract Killer Sniper oyunu ile başarılı bir tetikçi olabilmek adına yürüdüğünüz bu yolda anlaşmalarla yerinizi güçlendirebiliyorsunuz. Anlayacağınız dünya çapında nam salmak için alacağınız işler sizi küresel bir tehdit haline dönüştürüyor. Fakat bu demek oluyor ki daha güçlü rakipler, daha zor hedefler. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Contract Killer Sniper oyunu sizi eşsiz bir maceraya sürüklüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir