Construction Simulator 2015 İle Her Şeyi Yeniden Yapıyoruz

Construction Simulator 2015 İle Her Şeyi Yeniden Yapıyoruz

Construction Simulator 2015 oyunu simülasyon oyunları arasında Weltenbauer Software Entwicklung GmbH ve Astragon Entertainment GmbH firmaları tarafından ortak bir projeyle hayata geçirilmiş. Uzun zamandır bilinen oyunun en gelişmiş halinin ise büyüleyici grafiklere sahip olduğunu söylemek mümkün. Eğer tır, kamyon, araba ve sıradan simülasyon oyunlarından sıkıldıysanız bir de iş makinesini deneyebilirsiniz. Muazzam bir zevk alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Artı yönleriyle Construction Simulator 2015 oyunu hakkında büyük ve geniş bir haritaya sahip olduğundan bahsederek başlayabiliriz. Aynı zamanda araç modellemeleri son derece gerçekçi tasarlanmış. Araçların kontrolünde çeşitli oynanabilirlik sıkıntıları söz konusu olsa da grafik olarak doyuran bir yanı var. Ses efektleri klasik olarak değil her ivmeye ve her araca ayrı olarak en baştan yaratılmış. Böylece gerçekçilik kavramı ayrı bir boyut kazanabiliyor. Oyun içi optimizasyon incelendiğinde bir önceki sürümlerdeki basit hataların olmadığı görülüyor. Görev ve hikâye konusunda gerçekten üst düzey bir senaryoyu bizlere sunan Construction Simulator 2015 iş makinesi simülasyonu dikkatleri çekmeyi başarıyor.

En kötü yanları arasında oyunun bilinmeyen bir sebepten ötürü durduk yere kapanması gösterilebilir. Ancak oyunun genel probleminin herhangi bir sürükleyici unsura sahip olmaması olduğunun altını çizelim. Zira oyun hep aynı formatta ve aynı şekilde ilerliyor. Multiplayer desteğiyle biraz daha eğlenceli hale geldiğini belirtebiliriz.

Construction Simulator 2015 simülasyon oyunu 19 Kasım 2014 tarihinde resmi çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun kısa sürede yüksek bir oynanma oranına sahip olması ise hemen ardından yeni bir paketin çıkmasına neden oldu. Aradan daha bir yıl geçmesine rağmen geçtiğimiz ay 11 Kasım 2015 tarihinde Construction Simulator 2015 Gold Edition eklentisi oyuncuların beğenisine sunuldu. 2015 sürümü ile 3’ü ücretli olmak üzere bir tane de ücretsiz toplamda 4 tane DLC dosyasıyla çok daha zengin bir içeriğe sahip olunabiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir