Company Of Heroes 2 The British Forces Duyuruldu

Company Of Heroes 2 The British Forces

Birçok savaş oyunu severlerin merakla ve büyük bir ilgiyle beklediği oyun sonunda duyuruldu. Heroes 2 oyunu için oyuncuların merakla beklediği oyun özelliklerini yayınlandı. Oyun içerisinde bulunan özellikler, karakterler, yerler ve daha birçok detayı kapsayan bu duyuruda neler açıklandığını sizlere paylaşacağız. Sega tarafından yürütülen ve geliştirilen oyun isminden de anlaşıldığı gibi İngiliz Kuvvetlerini oyuna ekledi. Company Of Heroes 2’nin geliştiricisi olan Relic Entertainment tarafından düzenlendi.

Heroes 2 oyunu içerisinde daha birçok yeniliğin olduğu söylendi. Sega Heroes 2 hakkında gelecek olan yeni özellikleri açıklarken aynı zamanda oyuncuları meraklandırmak için her detayı düşünmüş. Peki bu detaylar neler? Oyun içerisinde daha fazla keyif ve zevk alacağınız 15 yeni birim ve özel yeteneklere sahip olan 6 farklı komutan. Bunların yanı sıra çok oyunculu modda oynayabileceğiniz 8 yeni haritayla oyun içerisinde canınız hiç sıkılmayacak.

Tüm savaş oyunu severlerinin dikkatini bir anda büyük bir gösterişle çeken Heroes 2’nin yenilenmiş paketinin ne zaman çıkacağını da duyurdu. Oyun hakkında ki daha fazla ve daha güncel haberleri görmek istiyorsanız Sega Heroes 2’nin resmi adresine girerek inceleyebilirsiniz. Savaş oyunu severlerin merakla beklediği Company Of Heroes 2 The British Forces 3 Eylül 2015 tarihinde oyun severleriyle kavuşacak. Oyunu merakla bekleyen oyuncuların merak ettiği tüm detaylar ise daha şimdiden tartışma konusu olmaya başladı.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir