COD: Modern Warfare Remastered HD Sürümünde Neler Değişti?

cod modern warfare remastered

 COD serisi bu sene resmen yeni oyun duyurusuyla çakıldı. Şimdiye kadar hiç böyle bir şeyle karşılaşmayan Call of Duty serisi için COD: Infinite Warfare duyurusu felaketle sonuçlandı. Tabi uzaya çıkılan bir savaş oyunu sürümüne kıyasla 1.dünya savaşını konsept alan Battlefield 1 duyurusunun etkisi de büyük. Ancak yine de durumu toparlamak COD cephesinin elinde. Bunu da COD 4 Modern Warfare sürümü gibi sevilen bir versiyonun yenilenmiş haliyle yapacağa benziyor. Çünkü HD Remaster versiyonu için çalışmalar sürerken geçtiğimiz günlerde yayınlanan video bir hayli beğenilmişti. Tanıtım fragmanı olarak yayınlanmış bu videonun haricinde bugün bir video daha paylaşıldı. Görünen o ki hayranlarla arayı hazır ısıtmışken bırakmak istemiyorlar.

COD 4: Modern Warfare HD Remaster versiyonu ile ilgili geliştirmeler sürüyor olmasına karşın oyunun çıkışına dair birçok detay bizlerle buluştu. Yeni oyunla bir arada çıkacak olan yapım klasik bir Remaster versiyonun tüm özelliklerini taşıyor. 1080p görüntü desteğinin yanı sıra HD kaliteyi 60 FPS ile destekleyecek. Bunun haricinde de daha stabilize bir oyunla karşımıza çıkacak. Peki bir HD Remaster oyundan beklentilerimiz buyken Call of Duty 4 Modern Warfare HD Remaster versiyon bize neler sunacak? Gelin hep beraber bakalım.

Call Of Duty Modern Warfare HD Remaster Hangi Yeniliklerle Geliyor?

COD oyunu resmen yeni baştan yaratmış gibi duruyor.

  • 1080p görüntü, 60 FPS desteği
  • HDR ışıklandırma ile kaliteli modelleme
  • Parçacık efektler
  • Yeni görsek efektler
  • Dinamik ışıklandırma
  • Seslendirme yeniden yapılacak

Bu demek oluyor ki COD 4: Modern Warfare HD Remaster yeni bir oyun olarak çıkış yapacak. Hemen aşağıda yıllar önceki versiyonuyla şuan ki hali arasındaki farkı gözler önüne seren bir karşılaştırma videosu yer alıyor. Unutmadan COD: Infinite Warfare Deluxe Edition ya da Legacy Edition paketlerinden birisini satın alırsanız Remaster pakete ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/NkZZDOqnO3o” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir