COD: Infinite Warfare İçin Tanıdık Bir Harita Olan Terminal Tanıtıldı

cod; infinite warfare

Serinin takipçisi olup COD oyunlarını ezbere bilenlerin şimdiden kafalarında canlanmış olan Terminal haritası ilk olarak COD: Modern Warfare 2 oyununda bizlerle buluşmuştu. O günden bu güne tabi ki farklılıklar olabilir. Ancak bu farklılıklar tamamen konsept ve gelişim üzerine olacaktır. Bildiğiniz gibi Infinity Ward tarafından geliştirilen COD: Infinite Warfare bu kez bizi uzaya çıkaracak. En gelişmiş araçlarla, silahlarla ve ekipmanlarla harika bir oyun deneyimi yaşayacağımız aşikâr. COD: Inifinite Warfare Terminal haritası için duyuru ise San Diego Comic Con 2016 etkinliğinde yapıldı.

Gears of War 4 gibi majör oyunların tanıtılmasıyla beraber sahneye çıkan COD: Infinite Warfare harita noktasında ne kadar gelişmiş bir içerik sunacağını kanıtladı. Hoş gösterilen fotoğrafta Terminal haritasından zihninize kazınmış bazı sahnelere rastlayamayabilirsiniz. Kaldı ki mevcut görsel tam anlamıyla bölümü de yansıtmayabilir. Çünkü hemen altında ufak bir uyarı bulunuyor. Oyun içi görsele ait olmadığına dair paylaşılan uyarının bunun geliştirilme aşamasında olduğunun bir açıklaması olduğu açık.

COD: Infinite Warfare Terminal Haritasında Neler Farklı?

Öncelikle konsept olarak uzayda geçen COD: Infinite Warfare oyunu Terminal haritasını da uzaya taşımış. Hatta meşhur uçak figürü ortalarda yok. Onun yerine bir uzay gemisi bulunuyor. Tabi ki üstün silahlarla donatılmış ve bu silahlarla gövde gösterisi yapanlardan değil, aksine şuan aktif olarak kullanılan gemilerden birisinin prototipi kullanılmış.

Aynı zamanda görsele bakacak olursak COD: Infinite Warfare Terminal haritası ayda olacak. Hemen arkada dünyanın siluetini görürken aynı zamanda tepelikler dikkatinizi çekmiştir. Tabi harita düzenlemeleri sonucunda ayda olmayabileceğini de ekleyelim. Şuan ayda Terminal haritası dışında bir bilgiye sahip değiliz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir