COD: Infinite Warfare Ana Senaryosu Bizlerle

COD; Infinite Warfare Ana Senaryosu Bizlerle

Call of Duty: Infinite Warfare oyunu bu yıl içerisinde duyuruldu. Ancak garip bir biçimde normal şekilde büyük bir coşkuya sebep olan COD yeni oyun duyuruları bu sene ters tepti. Hatta öyle ki şuanda Call of Duty: Infinite Warfare fragmanı YouTube üzerinde en çok dislike alan ikinci video konumunda. Bu tepkinin genel sebeplerinin arasında oyunun uzaya yönelik bazı bölümlerinin olması yer alıyor. Genel konsepti savaş olan oyunun son dönemlerde ilginç ve deneysel senaryolara yönelmesiyle ana akım savaş oyuncularını yavaş yavaş alternatiflerine kaptırdığı da bir gerçek. Ancak bu seneki durumun birazda Battlefield 1 duyurusuyla aynı ana denk gelmesine bağlı olduğunu unutmamak gerekiyor. Çünkü kitlenin istediği 1.dünya savaşını merkezine alan kıran kırana bir temaya sahip oyunu BF duyurdu.

Fakat bu kabullenmeyişin garip olduğunu tekrar tekrar belirtmek gerekiyor. Nitekim COD: Infinite Warfare uzay temasında geçmeyen bir oyun. Yalnızca uzaya çıktığımız ve savaşın o anki konsepti dahilinde gelişmiş bir çarpışmaya katıldığımız görevleri var. Aynı zamanda uzayda geçecek olan sahnelerde de grafik yönünden bizi muhteşem görüntülerin beklediği tartışılmaz. Activision tüm bunlara rağmen oyunun halen daha çıktıktan sonra bir patlama yapacağına kesin gözüyle bakıyor. Çünkü oyunun ciddi bir emek harcanarak üretildiğini belirtiyor. E3 2016 fuarında tanıtılması beklenen yeni COD oyunu müthiş bir oynanış videosuyla beraber tanıtıldı. Bildiğiniz gibi Call of Duty: Infinite Warfare çıkış tarihi olarak belirtilen 4 Kasım 2016 birçok oyun severin halen daha beklediği bir tarih olarak dikkat çekiyor.

Call Of Duty: Infinite Warfare Oynanış Videosunda HD Remaster Sürprizi

Tanıtımı yapan Activision COD: Infinite Warfare oynanış videosunun yanında birde sürpriz bir gelişimle karşımıza çıktı. Bir süredir sessiz sedasız süren, serinin efsanelerinden birisi olan Modern Warfare için sunulan Remaster versiyonunu içeren görüntüler büyük beğeni topladı.

Hem COD: Modern Warfare HD Remaster, hem de yeni sürümle ilgili en çekici görsellere ulaşmak için aşağıdaki tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. Yakın zamanda herkesin gösterdiği tepkiden saparak oyuna ısınacağına ise inancımız tam.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir