COD: Black Ops 3’te Salvation DLC İçin Az Zaman Kaldı

cod

Call of Duty tutkunlarının artık gözü Infinite Warfire’de diyebiliriz. Çünkü çıkışına çok az bir zaman kala COD: Infinite Warfare ciddi bir kitle tarafından teknolojiyi ele aldığından ötürü önemsenmese de kemik kitle beklemede. Bu sırada Activision boş durmayarak oyunculara bir önceki seri için son DLC duyurusunu sundu. Bir önceki oyun olmasının haricinde COD: Black Ops 3 serinin en çok tercih edilen oyunları arasında yer alıyor. Dolayısıyla seri için önemi hayati derece. Şimdi ise daha önce çıkmış 3 genişleme paketinin ardından 4.indirilebilir içeriğiyle COD: Black Ops 3 sürprizlerle dolu bir deneyim vadediyor.

Hatırlayacağınız üzere önce Awakening sonra Shadows of Evil ve üçüncüsünde de Revelations ile oyun genişlemişti. Şimdi karşımıza çıkan COD: Black Ops 3 Salvation DLC heyecanı katlayacak içeriklere sahip. Yeni bir oyun modunun eklenmesinin dışında bu özelliğin sabit olması zaten sürprizi açıklamıyor. Ancak yeni haritalar oyun severlerin bu bağlamda merak duygularını kabartıyor. Üstelik bu indirilebilir içerikle birlikte Nikolai’nin Doctor Montry, Takeo Richtofen ve Dempsey ile karşılaşacağımızı belirtmek istiyoruz. Bu tamamıyla orijinal bilgiler içeren bir konferanstan duyurulduğu için bilgilerin sızıntı olmadığı konusunda bir not düşmek faydalı olacak.

COD: Black Ops 3 Salvation DLC Yeni Haritalar

Salvation DLC haritaları tam 4 farklı konsepte sahip olacak. Dolayısıyla COD bu kez oyunculara yeni yerler ve yeni maceralar sunacak. Herkesin merak ettiği COD: Black Ops Salvation çıkış tarihi ise 6 Eylül 2016 olarak duyuruldu.

  • Micro

Micro haritası çok küçük bir alanda savaşacağımız yeni bir bölge. Öyle küçük ki içerisinde piknik masası barındırıyor.

  • Citadel

Terk edilmiş bir kale, kalenin güvenlik mekanizmalarından kalanlar, dar koridorlar ve ölene kadar yakın dövüş. Daha çok rakibinizle sırt sırta dövüşeceğiniz yeni bir harita.

  • Rupture

COD: WaW oynayanların Outskirts haritasından anımsayacakları yeniden tasarlanmış olan bilimsel test laboratuarlarından oluşan dev tesis.

  • Outlaw

Serinin bir önceki oyunu olan Black Ops 2’de Standoff temasının western olduğunu hatırlarsınız. İşte Outlaw tam olarak yeniden vahşi batı temasını bizlere yansıtacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir