COD Black Ops 3 Modlama ve Harita Yapma Araçları Duyuruldu

 cod black

Treyarch tarafından geliştirilen Call Of Duty Black Ops 3 için yepyeni haberler her geçen gün oyun severlere ulaşıyor. Hatta oyuncuların en merak ettiği detayların bile bulunduğu bu haberler oyunu bekleyenlere büyük bir haz yaşatabilmek adına erkenden veriliyor. Bunlardan birisi geçtiğimiz günlerde açıklanarak bir taslak halinde elimize geçti.

COD serisinin son çıkacak oyunu olan Black Ops 3 için geliştirici firma çok büyük bir uğraş içerisinde. Hatta şimdiye kadar söz konusu olan tüm geliştirmeleri başarıyla yerine getirmiş diyebiliriz. Treyarch firması son duyurduğu özelliklerle efsanevi bir oyun tipi yarattıklarını tekrardan gösterdi. GTA 5 gibi oyunlara sürekli olarak modlar eklenmesi, bazı açık dünya oyunlarında ise harita modellerinin çok sevilmesinden olsa gerek COD için bu özellikler aktif edilecek. COD Black Ops 3 modları ve harita düzenleme aracı oyunla beraber aktif edilecek.

Mod düzenlemeleri ve harita yapma araçları sadece COD Black Ops 3 PC sürümü için geçerli olacak. PC yordamıyla düzenleyeceğiniz dosyaları yine bu platformda değerlendirebileceksiniz. Bu düzenlemelerle beraber COD BO3 oyunundaki yenilikler şu şekilde sıralanabilir.

  • Oyunculara başta modlar ve harita yaratma aracı olmak üzere çok farklı yaratım şansı tanınacak. Buna bağlı olarak kişisel yaratımlarla oyun daha zevkli hale gelecek.
  • Tüm düşünülen yeniliklerin COD Black Ops 3 Kapalı Alpha test süresinde yürürlüğe koyulacağı açıklandı.
  • Unranked Dedicated Server Files teknolojisiyle modu düzenleyen oyuncular istedikleri modu istedikleri yerde çalıştırarak oynayabilecekler.
  • Unranked Server Browser sayesinde ise bu modların ve haritaların tüm kullanıcıların ulaşabileceği serverlarda barındırılması mümkün olacak.

Call Of Duty Black Ops 3 eklenen özellikler sayesinde çok daha geniş çaplı bir kesime hitap edecek. 2016 yılı fazlasıyla eğlenceli olacağa benziyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir