COD: Black Ops 3 Awakening Fragmanı

COD; Black Ops 3 Awakening Fragmanı

COD: Black Ops 3 oyun severlerin büyük bir coşkuyla 2015 yılının Kasım ayında buluştuğu serinin son sürümü olarak karşımıza çıktı. COD serisinin başlı başına bir efsane olmasının haricinde Black Ops ile bambaşka bir hal aldığını söylemek mümkün. Öyle ki oyuncularında en sevdiği seri olarak Call of Duty Black Ops 3 gösteriliyor. Uzun süredir geliştirilme işlemleri devam eden oyunun muazzam bir DLC paketiyle genişleyeceği verilen bilgiler arasında yer alıyor. Bu anlamda COD: Black Ops Awakening DLC en merak edilen genişleme paketleri arasındaydı.

Bir süredir geliştirildiği bilinen fakat her geçen gün oyunculara daha büyük bir merak duygusu aşılayan bu genişleme paketi nihayet çıkıyor. COD: Black Ops 3 Awakening çıkış tarihi 2 Şubat 2016 olarak doğrulandı. Buna bağlı olarak farklı özelliklerin oyuna eklenecek olması ise oyunun çıkış tarihinden bu yana oyunu bitirmiş olan kullanıcılara alternatif bir oyun deneyimi sunacak. Bilinen eklentiler ise şu şekilde yer alıyor.

COD: Black Ops 3 Awakening DLC İçeriği

COD Black Ops 3 Awakening genişleme paketi ile oyuna yeni mod, yeni harita, yeni materyaller ve birçok özellik eklenecek. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanıyor.

  • Zombi Mode aktif hale gelecek
  • Zombi Mode için oyunda iyileştirmeler
  • Splash haritası
  • Riise haritası
  • Skyjacked haritası
  • Oyun içi hata düzeltmeleri
  • Yeni materyaller ve ekipmanlar
  • Yeni haritalar ve mod için stabilizasyon çalışmaları

Call of Duty BO3 Awakening fragmanı ise oyunculara azda olsa paketle nelere sahip olacaklarını açıklar nitelikte olmuş. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak olan DLC haricinde bu hafta sonu oyunculara çok daha aktif bir oyun deneyimi sunulacağını belirtelim. İki katı XP kazanabileceğiniz oyunda Awakening DLC ile çok daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamaya çok az kaldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir