COD: Black Ops 3 Awakening DLC Hafta Sonu Ücretsiz

COD; Black Ops 3 Awakening DLC Haftasonu Ücretsiz

Call of Duty serisinin ne kadar geniş bir oyuncu kitlesine ulaştığını herkes biliyor. Bununla beraber oyunun her sürümüyle daha heyecanlı bir oynanış deneyimi yaşandığınız bir gerçek. COD: Black Ops 3 oyunu bir anlamda Activision için oldukça önemli bir sürüm olarak görülüyor. Çünkü gerçekten gelinmiş olan son noktalardan birisi. Oyun dünyasında büyük bir çalkantı yaratan Black Ops 3 eklentileri ise halen daha geliştirilmeye devam ediyor. Muhtemelen yaz aylarında bizlere yeni DLC güncellemeleri sunacak olan Activision şimdiye kadar piyasaya sürdüğü güncellemeleri de es geçmiş değil.

COD: Black Ops 3 Awakening DLC dosyasını satın almayan PlayStation 4 kullanıcıları son derece şanslı diyebiliriz. Çünkü Activision verdiği müjdeli haberle hafta sonuna özel olarak tasarladığı bir ücretsiz deneme kampanyası başlatıyor. Eğer şimdiye kadar Awakening güncellemesi satın almadıysanız ve oyuna sahipseniz bu eklentiye hafta sonu boyunca erişebileceksiniz. Etkinlik 1 Nisan Cuma günü 20:00 saatlerinde başlarken 4 Nisan Pazartesi günü akşam 20:00’ye kadar devam edecek. Böylece etkin bir oyun deneyimi yaşamanız mümkün olacak.

COD: Black Ops 3 Awakening DLC Tüm İçeriği Kapsıyor Mu?

Birçok oyuncu COD: Black Ops Awakening güncellemesi için ücretsiz olacağından ötürü oyun için birçok detaya erişemeyeceğini düşünüyor. Aslında bir bakıma doğru bir tespit olabilir. Ancak erişilemeyen oyun seçenekleri gerçekten çok sınırlı denilebilir. Oyun içeriğinde bulunan Gaunlet, Skyjacked, Rise ve Splash gibi çok tercih edilen birçok oyun türü aktif olacak. Hem tekli oyuncu hem de çoklu oyuncu seçeneği değerlendirilebilecek.

Yalnızca özel maçlara girişiniz bloke edilmiş olarak deneyebileceğiniz eklentide Gobblegum cihazını kullanmanızda engellenmiş olacak. Fakat Black Ops 3: Awakening DLC almayı düşünüyor fakat kararsız kalıyorsanız bu deneme süreci size oldukça faydalı olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir