CoD Advanced Warfare’in Yeni DLC’sinin Çıkış tarihi

CoD-Advanced-Warfare-yeni-dlc

Dünyaca ünlü savaş oyunlarının liderlerinden biri olan Call of Duty serisinin en sonuncusu olan Call of Duty Advanced Warfare oyununun en yeni DLC’si olan ‘’Ascendance’’ bu ay sonunda çıkıyor!  DLC bu harika savaş oyunun son versiyonu için çıkmaktadır. Oyunun yapımcısı olan Activison firması, Call of Duty serisinin en yeni eklentisi olan Ascendance’in çıkış yapacağı tarihi açıkladı.

Bu yeni oyunun en yeni DLC’sinde dört yeni multiplayer haritası ve Exo-Zombies modu içinde yeni olan bir bölüm ve de silahlar yer alıyor olacaktır. DLC’nin çıkış tarihi ise 31 Mart 2015’tir. Eklentiyle gelen eni içeriklerin yanı sıra Ascendance DLC yanında birde Exo Grapple ismindeki yeni bir yetenek de sunulmuş olacaktır. Oyundaki bu yetenek sayesinde Call of Duty: Advanced Warfare oyuncuları belirli noktalara oldukça hızlı şekilde ulaşabilecektir. Bu hızlı ulaşım yeteneği sadece yeni DLC ile oyunculara getirilmiş olacaktır. Ayrıca sadece yeni DLC’nin sahip olduğu haritalarda geçerli olacaktır. Yani oyuncular hızlı erişimi sadece yeni DLC’ce yer alacak yeni haritalarda kullanabilecektir. Dünyanın en çok sevdiği savaş oyunu olan Call of Duty, her çıkarttığı oyun serisi ile gönüllerde bir numara olmayı daima en iyi şekilde başarmaktadır. Bu yeni DLC sayesinde de üstün bir satış rekoruna daha imza atacak gibi görünmektedir.

Call od Duty’nin bu son oyunu PS3, PS4, PC, Xbox One ve Xbox 360 gibi platformlar için geliştirilmişti ve 4 Kasım 2014 tarihinde piyasaya çıkışını gerçekleştirmişti. Son derce beğeni toplayan bu güzel savaş oyununda oyuncuların ufkunu daha da genişletebilmek ve oyunculara yeni harita ve yen silahlar sunabilme adına çıkartılan yeni ek paketle oyun severler bu mükemmel oyundan alacakları zevki de ikiye katlamış olacaklardır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir