Clash of Clans Klan Güncellemesinde Neler Var

clash-of-clans-klan-guncellemesinde-neler-var

Mobil oyunlar içinde en popülerlerden biri olan Clash of Clans, güncellemeler ile oyuncularına değişik şeyler sunuyor. Şimdi sizlere Klan güncellemesinde neler var, onlardan bahsetmek istiyorum.

Klan sistemini daha kullanışlı hale getirmek ve dikkat çekmek için ilginç şeyler gelmiş. Artık klanlar arasında yapılan mücadeleler sonrasında özel TP puanı kazanacaksınız ve köyünüzün seviyesi nasıl artıyorsa Klan seviyeniz de artacak. Birçok uygulamada rozet sistemi yaygınlaştı, klan güncellemesi ile birlikte Clash of Clans oyununda seviyenizi gösteren özel bayraklar ve rozetler yer alacak.

Klan güncellemesi ile topların gücü yükseltilmiş, 13 puanlık darbe ile artık daha çok hasar verebileceksiniz. Şifacılar yine hava savunmalarından korunmak zorunda ama hava tuzakları eskisi gibi etkilemeyecek.

Clash of Clans yeni güncellemesi Klan ile birlikte artık liderler katılacakları büyük savaşları seçecekleri kişileri belirleme şansına erişecekler, şimdiye kadar olmaması zaten büyük bir hataydı. En çok beğendiğim güncellemelerden biri de, profil bölümünde klan savaşına katılıp katılmayacağınızı diğer arkadaşlarınıza gösteren bir özellik eklenmesi olmuş. Katılacağınız savaşların ne derece büyük olduğunu seçebileceksiniz, ama unutmayın ki, zorlu bir rakipten gelecek olan TP puanı çok olacağı için kısa sürede seviye yükseltebilirsiniz.

Klanı daha kuvvetli hale getirmek için sürekli birlik isteyebilirsiniz, ayrıca birden fazla askeri birlik yollayarak desteğinizi artırabilirsiniz. Klan derecesi yükseldikçe avantajlarınızda kendiliğinden ortaya çıkacak ve gelişmeye başlayacaktır. Büyük klan savaşları ile ganimet bonusu daha fazla olur, klan kalesinde hepsini saklayabilirsiniz.

Clash of Clans güncelleme ile beraber gelen rozetlerinizi bireysel olarak düzenleyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir