City Truck Simulator (Tır Simülatörü) Oyun İncelemesi

truck-simulator-city-tir-simulatoru-oyun-incelemesi

Tır Simülatörü oyununda yapacağınız işin veya işlerin basit olduğunu sanmayın. Her insan araç kullanmayı ister. Daha doğrusu küçük yaşta çocukların dikkatini daha çok çeken arabaları onlara öğretmek için oyunlar onlar için bir yöntemdir. Tır Simülatörü oyununu çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Ancak bu oyun sadece çocuk oyunu da değildir. Sizin kendinizin de oynarken zevk alacağı hatta zaman zaman çok sinirlenebileceğiniz bir oyun. Tır Simülatörü oyununun özelliklerini sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Oyun içerisinde yükünüzle giderken size gideceğiniz yerin yönlerini gösteren yanlış yollara girdiğiniz de farklı renklerle sizlere uyarı veren yol çizelgesi haritasıyla birlikte gideceğiniz yerleri daha kolay bulabilirsiniz. Oyun içerisine eklenen ve birbirinden daha güzel özellikleri olan 7 farklı tır markası ile oyun içerisinde daha kaliteli ve konforlu sürüşler yapabilirsiniz.

Tır Simülatörü oyunu içerisinde tırınızla yapacağınız kazalar sonucunda oluşan hasarlar tırınızı etkiler. Bunun yanı sıra benzin yakıt konusunda yolda giderken benzinlikleri takip etmeniz gerekmektedir. Benzininiz kalmadığı takdirde yolda kalabilirsiniz. Oyun içerisinde sıkılmayacağınız HD grafik özellikleriyle birlikte tırınızla gittiğiniz yerlerde özel görüntülere tanık olabilirsiniz.

Tır Simülatörü içerisinde birçok oyunda olmayan tır içi görüntü sistemiyle oyunu oynarken yaşayacağınız haz sizi dış dünyadan uzaklaştırabilir. Eğer daha gerçekçi bir oyun oynamak istediğiniz zaman oyun ayarlarından vites bölümüne girerek otomatik vitesi manuel vitese çevirerek tıpkı gerçek dünyadaki gibi tırınızın vitesini kendinize göre hızlandığınızda değiştirerek oyundan daha fazla keyif alabilirsiniz. Tır Simülatörü oyununda uymanız gereken kuralların dışına çıkarsanız götürdüğünüz yüklerden kazandığınız paraların bir kısmına el konularak size ceza olarak gelmiş olur.

Tır Simülatörü oyunu simülasyon oyunlarının üst bölümlerinde yer alan bir oyundur. Oyunu beğendiyseniz Google Play adresinde simülasyon bölümünde Tır Simülatörü yazarak aratıp bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir