Cities: Skylines Artık Hava Koşullarını Destekliyor

Cities; Skylines Artık Hava Koşullarını Destekliyor

Cities oyunu şehir simülasyonu severlere büyük bir alternatif olma yolunda ilerliyor. Yıllardan beri Sim City oyununun üstün olarak tercih edildiği simülasyon oyun pazarında artık şehir kurmak isteyenler, bir şehrin her şeyiyle ilgilenmek isteyenlere farklı bir tercih şansı doğuyor. Cities: Skylines oyunu geliştirilme sürecinde olup her gelen güncellemesiyle birlikte oyuncuları etkilemeyi başaran bir yapım.

Şimdiye kadar mutlaka şehir simülasyonu oynamıştınız. Belki dikkatinizi çekmiştir hiçbirinde hava şartlarına ilişkin bir detay bulamazsınız. Belki gündüz ya da gece fonksiyonuna rastlamanız mümkün. Bunun haricinde yağmur yağdığını görmek dahi imkânsızdır. Ancak Cities: Skylines Snowfall DLC ile tüm alışılmış düşünceleri yıkıyor. Adından da anlayacağınız üzere şehrinize kar yağacak. Bu durumla karşı karşıya kalmak için gerekli hazırlıkları yaptığınıza emin misiniz?

Bir şehirde en büyük sorunlarınızdan birisi olan trafik, ulaşım ve benzeri konular artık çok daha sıkıntılı olacak gibi. Zira Cities: Skylines oyunu hava koşulları konusunda devrim yaratacak bir güncelleme ile geliyor. Henüz çıkış tarihi ve fiyatı net olarak bilinmese de birçok kişinin merak duygusunu kabarttığını belirtmeliyiz. Hele ki Cities Snowfall fragmanı büyüleyici görüntülere sahne olmuş.

Daha fazla ısıtma sistemi, yolları açık tutmak, ulaşımı sağlayabilmek, insanların bu doğal faaliyetten etkilenmemesini sağlamak için yapacağınız yenilikler sizi bekliyor. Oldukça büyük bir genişleme paketiyle oyuna birçok etkenin dahil olacağını söyleyebiliriz. Cities Snowfall ne zaman çıkıyor sorusuna her ne kadar net bir cevap veremesek bile çıktığında oyun severleri büyüleyeceğinden şüphemiz yok. Ortalama 20 TL civarında bir fiyatı olacağını düşünen birçok oyun severe göre random olarak mevsimlere göre ayarlanması bu güncellemenin tadını arttıracak. 2016 yılı Cities: Skylines oynamak için oldukça ideal bir seçim olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir