ChrushMe Mobil Oyun İncelemesi

crushme-mobil-oyun

ChrushMe adlı oyun tamamen Türkiye’de üretilerek yayınlanmış bir mobil oyundur. Android telefonlar üzerinde oynanan bu oyun online olarak oynandığı için bir çok mobil kullanıcı tarafından keyifle oynanan bir oyun haline gelmiştir. Arkadaşlarınızla veya başka bir kişiyle yarışacağınız, rakip olabileceğiniz bu oyunda keyfin ve heyecanın zirvesine çıkacaksınız. Oyun içerisinde ki en büyük hedefiniz oyunun isminden de anlaşıldığı üzere rakiplerinizi ezmek. Peki bunu nasıl başaracaksınız? Oyunun özelliklerine ve oynanış tarzına birlikte bakalım.

Oyuna giriş yaptığınızda birkaç saniye içerisinde telefon oyun ile bağlantı kurarak sizlere rakipler buluyor. Karşınıza çıkan noktalara tıklayarak rakiplerinize ufak ufak hasarlar vererek onları yok etmeye çalışıyorsunuz. Tabi bu süre içerisinde sizin de rakiplerinizde noktalarınız çıkıyor. Bu sebepten dolayı rakibinizi en hızlı şekilde ve çok fazla tıklayarak yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde ölmeden ilerlemeniz gerekiyor. Oyun içerisinde yok ettiğiniz rakiplerinizden düşen bazı sembolleri alarak kendinizi güçlendirebiliyorsunuz. Ayrıca oyunu oynarken arkadaşlarınız ile teke tek PVP bölgesini kullanarak ChrushMe oyununun da savaşabilirsiniz. Rakiplerinizden kazandığınız özellikleri toplayarak onları sizden daha güçlü rakipleri daha kolay hale getirmek için kullanabilirsiniz. ChrushMe oyununun en zevkli bölümlerinden bir tanesi olan özellik görememenizdir. Savaştığınız rakibin başka rakiplerinden kazandığı özellikleri görmediğiniz için yapacağınız saldırılara dikkat etmelisiniz.

Oyun henüz yeni yeni piyasaya çıkmaktadır. Ancak buna rağmen çok fazla ilgi gören ChrushMe adlı PVP oyunu oynayanlarını kendisine bağlamayı başarıyor. Oyun içerisinde savaşırken Dünyadan uzaklaşabilirsiniz. Ancak bu süre zarfı içerisinde alacağınız keyfi başka hiçbir yerde bulamayacağınız garanti. Oyunu beğendiyseniz arkadaşlarınıza da tavsiye ederek oyunun daha fazla oynanmasını ve sizler için ve başka rakipleriniz içinde daha fazla rakip olmasını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir